Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Šanci má skutečně každý

Exekuce už nemusí být tou noční můrou, která vám nedopřeje klidného spánku. Stačí se jí zbavit tím, že se obrátíte o pomoc tím nejlepším směrem. Až se dostanete z nejhoršího, zase se vám vrátí potřebný klid. A to přeci stojí za to.

Některé výrazy, které se používají v bankovním světě, mohou být trochu zavádějící. Lidé si je totiž mohou vykládat tím nesprávným způsobem. Pokud laik uslyší pojem americká hypotéka bez dokládání příjmů, pak se může domnívat, že mu prostě spadnou do klína finance bez toho, že by musel nabídnout nějakou vhodnou protihodnotu.

Je jasné, že každý, kdo vám půjčí peníze, bude chtít také vědět, jestli jste schopni mu je někdy vrátit. Tento nebankovní produkt, kterým je americká hypotéka bez dokládání příjmů, je určený pro potřeby podnikatelů, kteří se řízením osudu dostali do špatné finanční situace a hrozí jim například exekuční řízení. Tito klienti by logicky u bankovních institucí neuspěli. Proto ji může být pomoženo právě americkou hypotékou. V tomto případě se může podnikatel dostat z nejhoršího pomocí své nemovitosti, kterou vloží jako protihodnotu.

Získané finance může použít právě na znovuzavedení své živnosti a tím se opět dostane mezi ty, kteří mají vysoké daňové přiznání.

Za nemovitost je možné získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Vložit do tohoto podniku můžete v podstatě cokoliv. Rodinný dům, pozemek, hotel.

Žadatel může být tedy i nezaměstnaný, a přesto má šanci získat půjčku, aby se mohl ze své nepříjemné situace snáze dostat. U americké hypotéky bez dokládání příjmů tedy poskytovatel bere jako možnost, že se mu peníze vrátí právě z možného prodeje nemovitosti. Dalo by se tedy říci, že tento nebankovní produkt je opravdu pro každého dosažitelný. Záleží jen na každém klientovi, jestli se chce z nedobré životní situace skutečně dostat a jak je schopen této šance využít. Podmínky jsou opravdu velice přijatelné. Splátky mohou být vypočteny až na dobu třiceti let. A pokud by se situace po některý čas trochu zhoršila, pak není problém dohodnout se o odložení splátek o celý jeden rok.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.