Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Držte si ho od těla nápisem na tričku

Každá žena dobře ví, jak důležitou roli hraje oblečení. Zásadně ovlivňuje, jaký dojem děláte na okolí, a pokud si toho jste vědoma, lze toho chytře využívat. Velmi vám v tom pomohou trička z českého e-shopu Geekshirts.cz.

Je pravda, že ženy jsou v tomto daleko vnímavější. Mnozí muži prostě nepochopí, co jim chcete dát najevo, dokud jim to na přímo neřeknete. Zkuste se o to ale nenápadně pokusit třeba nápisem na tričku.

Dejte mu tričkem najevo svůj postoj

Velmi povedené je k tomuto účelu například tričko s prostým nápisem You are too close. Můžete si ho obléknout pod mikinu a v případě, že by náhodou došlo na svlékání, dotyčný uvidí, jaký na to máte názor. Možná ho to odradí, možná se tomu společně zasmějete a budete pokračovat v odkládání dalších vrstev oblečení. Kdo ví. Třeba právě tohle tričko pomůže prolomit ledy. Ostatně trička s nejrůznějšími nápisy jsou často příležitostí k odstartování zajímavého rozhovoru.

Nebojte se ukázat své názory

Motiv trička je skvělou příležitostí ukázat, co máte ráda. Může vyjádřit vaši lásku k seriálu Hra o trůny, kávě, počítačovým hrám, českým kresleným seriálům nebo fotografování. Vsaďte se, že jestliže vyberete nějaký vtipný či netradiční motiv, nezůstane na vašem nadcházejícím rande bez povšimnutí. Na schůzce pomůže rozpoutat hovor, získáte aspoň téma ke konverzaci. Třeba se zrovna trefíte do něčeho, co má rád i on. Nebo se naopak hned dozvíte o jeho odporu k Teorii velkého třesku a budete vědět, že z toho nic víc nebude, protože jak byste mohla mít něco s někým, kdo nemá rád Sheldona?

Nahlédněte na Geekshirts.cz a podívejte se, jaký motiv trička by vystihoval právě vás. Nyní tam mají skvělou akci – ke každému zakoupenému tričku dostanete další zdarma. Můžete tedy obdarovat sama sebe nebo už vybrat pár dárků pro své blízké. Inspirujte se přímo na Geekshirts.cz, oblíbené jsou zejména české hlášky, motivy seriálů či internetu a her.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.