Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Připravte se na nový rok s designovým kalendářem

Blíží se konec roku a my budeme opět potřebovat nový diář a kalendář. Přesto, že v dnešní době je možné využívat kalendář v mobilu či chytré aplikace místo diáře, mnoho z nás si stále potrpí na starou dobrou papírovou klasiku. Ať už je to sentiment či pouhý zvyk, klasické stolní či nástěnné kalendáře využívá stále mnoho lidí. Pojďme se podívat, v čem se skrývá jejich kouzlo.

Praktická dekorace

Jak mnozí z nás ví, kalendáře mají dvě základní provedení. Prvním je menší stolní varianta. Tu využíváme především v zaměstnání a často je nepostradatelným doplňkem našeho pracovního stolu také doma. Druhou variantou je nástěnný kalendář. Zde je nutno vyzdvihnout jeho estetický dojem. Nástěnné kalendáře totiž slouží nejen jako šikovná plánovací pomůcka, ale především jako dekorace. V podstatě nahrazují nebo doplňují obrazy či plakáty na zdech. Tento typ kalendáře se hodí prakticky do každé místnosti. Dětem bude zdobit zeď veselý kalendář s pohádkovými motivy, v kuchyni se zase bude vyjímat kalendář s recepty.

Na své si přijde opravdu každý – milovník zvířat, cestovatel, sportovec či knihomol. Pokud nás ale už nebaví tradiční papírové provedení, zkusme si najít něco nového. Velmi dobře na zdi vypadá dřevěný obrazový kalendář. Na dřevěné překližce bude vytištěný buď námi vybraný motiv, či rovnou naše fotka, kterou zašleme výrobci ke zpracování.

Podnikový dárek

Pakliže hledáme nějakou drobnost, kterou uděláme radost svým klientům nebo zaměstnancům, využijme reklamní kalendáře jako podnikové dárky. Můžeme si sami navrhnout vlastní motiv, nebo vybrat z nabízených možností. V případě, že nestojíme o obrazové kalendáře, je možné obrázky nahradit textem, jako jsou třeba motivační citáty. Specializovaná společnost, kterou je například Helma365, nám vyhotoví reklamní kalendář přesně podle našich představ.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.