Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Komfortní ubytování v Praze: Hotel Belvedere

O Praze se říká, že je stověžatá. Ostatně to bude určitě pravda, stačí se přece na ni podívat z některého vyhlídkového místa a před vámi se jako na dlani rozprostře řada věží a věžiček – sakrálních staveb i jiných významných budov. Aby člověk tuto nádheru zažil na vlastní kůži a ne pouze zprostředkovaně, je nutné hlavní město navštívit. K seznámení se s jeho pamětihodnostmi, muzei, galeriemi a ostatními zajímavými místy včetně místních hospůdek nebo restaurací vám však pouhý jeden den nestačí. Určitě nebude na škodu v Praze zůstat pár dní.

Ubytování na úrovni v Praze

Najít vhodné ubytování v Praze je celkem jednoduché. Je tu spousta menších i větších penzionů, které nabízejí volné pokoje k přespání. Jestliže však trváte na určitém standardu, z něhož neradi slevujete, měli byste se podívat po službách, které nabízejí hotely v Praze. Jeden z nich stojí například na Letné na ulici Milady Horákové. Hotel Belvedere Praha je zajímavou a robustní nárožní stavbou, který byl postavený už v roce 1935 ve funkcionalistickém stylu.

Je zcela nepřehlédnutelný a nabízí k ubytování nově zrekonstruované pokoje, jež jsou prostorné s moderním vybavením včetně vysokorychlostního Wi-Fi připojení k internetu. To je v současné době základní podmínkou pro spokojenost hotelových hostů. Internet patří k běžnému životu. Hotel disponuje i pokoji pro invalidní hosty a samozřejmostí je, že všechny pokoje jsou nekuřácké.

Sály k pronájmu

V hotelu Belvedere Praha mohou své útočiště najít i ti, co chtějí v klidu oslavit významné výročí, nebo uspořádat ples či módní přehlídku. V hotelu je totiž několik prostorných místností. Pronájem konferenčních prostor rozšiřuje hotelové služby pro firmy i soukromé osoby. Navíc hotel nabízí zajištění cateringu, zapůjčení dataprojektoru, ozvučení i tlumočnických kabin.

Jak je vidět, hotel je kompletně připravený na jakoukoliv akci, kterou v něm budete chtít uspořádat – včetně tiskových konferencí, workshopů, seminářů nebo firemních školení.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.