Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

BF lifting obličeje a lifting dekoltu v Olomouci

BF lifting obličeje a lifting dekoltu je inovativní metoda ošetření obličejem která je zcela bez invazivních zákroků. Navíc se jejích výsledky projeví prakticky ihned. Nově se o váš obličej postarají renomovaní profesionálové z Body Factory Olomouc, kteří se na vás těší každý všední den od 9 do 16 na Komenského 16.

Nový BF lifting obličeje a lifting dekoltu v Olomouci

Pokud se ptáte, díky čemu je nový BF lifting obličeje a lifting dekoltu v Olomouci tak efektivní? Pak pro vás máme stručnou a jasnou odpověď. Jedná se o kosmetické ošetření formou lymfomasáže obličeje, která probíhá za pomoci speciální skleněné baněčky.Díky jemným podtlakům a speciálním lymfatickým tahům lze efektivně redukovat vrásky a detoxikovat oblast vašeho obličeje i dekoltu.

Pokrokový způsob dvojího cílení na pleť i dekolt zároveň zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkožní tkáni a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou napínají povolené svalové partie v oblasti obličeje a dekoltu. BF lifting obličeje a lifting dekoltu je také jedinečný v tom, že se s pletí pracuje zevnitř i zvenku. Proto se lépe vstřebávají i krémy nebo séra, které se po ošetření aplikují. Po samotném ošetření liftingem obličeje a dekoltu jsou póry otevřené, proto doporučujeme pro dokonalou péči čištění ultrazvukovou špachtli, která bez bolesti a velice rychle vyčistí váš obličej.

Body Factory Olomouc

Jsme renomovaní specialisté v péči o tělo a formování postavy, kteří vás čekají na nové olomoucké adrese Komenského 16. Nabízíme moderní postupy, profesionální přístup a řadu účinných kosmetických ošetření od liftingu obličeje a dekoltu až po lymfodrenáž, hydrolifting nebo pedikůru. Těšíme se na vás ve zbrusu novém centru zdraví a krásy Body Factory Olomouc.

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.