Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Udělejte si radost nákupem šperku s brilianty

Každá žena by do sebe měla alespoň tu a tam investovat. Na místě je jednou za rok doplnit do šatníku nové, moderní oblečení, samozřejmostí by měla být pravidelná návštěva kadeřníka, kosmetiky, nešetřit by neměla ani na zdravé stravě, vhodné kosmetice, ale také občas koupit sobě pro radost něco, co si jen tak denně nekoupí.

Krásným doplňkem, který by se měl nacházet ve šperkovnici každé z nás, je kvalitní „pořádný“ šperk. Sice se dnes hojně používá bižuterie, ta se však velmi rychle obnosí a je potřeba ji obměnit. Mnohem lepší je vložit peníze do klenotu, který vám bude sloužit celý život a budete jej pyšně dávat na odiv ostatním. Mluvíme o špercích s brilianty.

Ozdobí a podtrhnou vaši osobnost

Kupříkladu briliantové prsteny mohou mít pro ženu značnou symboliku. Dražší šperky si pořizujeme např. po narození dítka, při příležitosti svatby, významné životní události, jako jsou kulatiny nebo výročí svatby a podobně. Briliantové prsteny se nikdy neokoukají. Žena, která má takový kousek na prstě, upoutává pozornost všech, kdo na prsten pohlédnou.

Ať už máte ráda šperky jednoduché, elegantní, nebo spíše netradiční, extravagantní, nabídka je bohatá a můžete si směle vybrat. Dokonce i v barevném provedení se můžete vyžít. Šperk můžete sladit se svou oblíbenou barvou, s barvou vašich očí, s oblíbenými šaty, které ráda nosíte a ve stejné barvě si podobný model po pár letech pořizujete znovu…

Stejně tak by ženě měli lichotit exkluzivní briliantové náušnice. Je škoda, pokud je zatím nemáte. Jejich honosnost je patrná na první pohled. Tady je skutečně vhodné vybírat podle toho, jaká barva kamene se hodí k barvě očí, příp. k barvě vlasů, ale také k pleti ženy. Pokud jste světlá, budou vám slušet studené tóny modré, červená, tmavě zelená… Pokud jste snědá, sáhněte po čiré barvě, po tmavě modré nebo třeba temně rudé. Hezké je i když náušnice tvoří více barevných kamenů. Tady jen myslete na to, že se už ne tak snadno kombinují se zvoleným outfitem. Hodí se spíše k jednobarevnému oblečení než k nap. pestrobarevným šatům.

Udělat si radost kvalitním šperkem stojí za to a měla by to občas udělat každá žena. Neváhejte a vyberte si, jaro je tady a my budeme dávat šperky zase po zimě na odiv.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.