Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Česká firma přichází s přírodní kosmetikou s jasmínem pro péči o pleť

Současný trh s kosmetickými přípravky je poměrně rozmanitý, ovšem ne všechny jsou složením vyhovující. Pokud vás trápí problémy s pletí, zřejmě za vším stojí nekvalitní kosmetika plná chemie, alergenů a karcinogenů. Pamatujte, že zrovna kosmetické preparáty byste neměli vybírat podle toho, jaký mají obal a aroma. Zaměřte se především na složení, zda je ze zdravotního hlediska v pořádku. V posledních několika letech se do popředí prodírá přírodní kosmetika, která má na pleť vskutku blahodárný vliv.

Chemické látky obsažené v běžně dostupných přípravcích se vstřebávají do organismu skrze kůži, přičemž negativně působí nejen na povrchu, ale také uvnitř těla. Bohužel, některé produkty svým složením zatěžují i důležité orgány, jako jsou ledviny a játra. Pleťová kosmetika by měla být bez endokrinních látek a disruptorů, protože jedině tak dokáže přinést kýžené výsledky.

Obraťte se na českého výrobce Aromedica

Česká společnost Aromedica neustále vyvíjí nové způsoby, jak vyrobit přírodní kosmetiku. Dokonce jsou některé produkty registrovány jako patent, neboť jsou složením opravdu unikátní. Značka používá sofistikované složité receptury založené na čistě přírodní bázi. Přírodní kosmetika obsahuje za studena lisované rostlinné oleje, různé extrakty z bylinek, řasy, houby, části rostlin, sůl z Mrtvého moře, minerály, vzácné kovy a další látky s pozitivním účinkem na pokožku i tělo jako takové.

Jasmínová řada je opravdu úspěšná

Společnost přišla s jasmínovou řadou, přičemž využila jasmín nejen pro jeho nádhernou a smyslnou vůni. Jasmín je považován také za afrodiziakum, má kladný vliv na deprese a zvyšuje sebedůvěru. Dokonce je doporučován i těhotným ženám připravujícím se na porod. Co se týče pleti, tak jasmín je představován jako jeden z velice důležitých olejů, který si poradí se suchostí. V produktovém portfoliu značky Aromedica najdete jasmínový olej, pleťový krém s koenzymem Q10 i olejový balzám pro zralou pleť.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.