Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Nenoste doklady v peněžence, nevyplácí se to

Každý, komu byla odcizena peněženka, nebo ji ztratil, a zároveň v ní měl peníze i doklady ví, kolik starostí si tím, že o ni přišel, způsobil. Kdyby v peněžence byly jen peníze, nemusel by daný obvolávat banky, aby blokoval karty, informovat policii o ztrátě dokladů, vyřizovat nové karty, kartičky, doklady totožnosti… Ztráta peněz nás netíží tak, jako ztráta všeho ostatního, co jsme v peněžence nosili. Kolik z nás, které to potkalo, si přálo, aby jim někdo vrátil alespoň doklady, když ne celou peněženku… 

Doklady v bezpečí a pohromadě

Přímo na doklady určené je například kožené pouzdro na doklady. Vybírat si můžete z mnoha provedení v různých velikostech, stylech, barvách. Ať už chcete uschovat platební karty, řidičský průkaz, občanský průkaz, věrnostní karty a podobně, do pouzdra vše bez potíží vejde. K dostání jsou dokonce i dokladovky na cestovní doklady.

Jestliže jste zapomnětliví, nebo často roztržití, vynikající pro vás bude možná řešení pořízení si pouzdra na doklady s možností pověšení na krk. Nejenže jej budete mít pořád na očích, ale snadno z něj vyndáte vše, co potřebujete, i když budete mít plné ruce zavazadel. 

Pro elegány i milovníky barev

Pouzdra nemusí být jen jednoduché, jednobarevné, otevírající se klasicky, jako knížka. Takové je však nejlepší variantou pro ty, kdo jsou často elegantně oblečeni a pestrobarevné pouzdro by jejich styl narušovalo. Jestliže je ale váš styl většinou ležérní, mohlo by se vám líbit pestré kožené pouzdro s motivem cestování, dovolené. Toto se hodí jak pro pány, tak pro ženy.

Hezky působí i pouzdra na doklady, které jsou vyrobeny z různobarevných kusů kůže, např. černé a hnědé. Barvám naproti půjdete i tehdy, kdy zvolíte kupříkladu pouzdro modré, nebo červené. 

Pouzdra na doklady jsou praktickými pomocníky pro dospělé i děti. Nenoste víc doklady společně s penězi v peněžence a oddělte je. Ušetříte si tím mnoho starostí při nemilé ztrátě či odcizení peněženky.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.