Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

CleanMaxx: Mazlíček pro vaše koberce

Víte, že mokré čištění může váš koberec rozmazlit tak, že i koberec téměř na odpis, bude vrnět blahem a vy s ním? Čistič koberců CleanMaxx je vybaven turbokartáči a chytrým systémem čištění, kdy německý výrobce dbal zejména na pohodlnou lehkou manipulaci, takže si vážně nestrhnete záda. A dbal také na čistou manipulaci, takže pokud zrovna nezakopnete při cestě za vylitím špinavé vody z nádobky, tak se vůbec neušpiníte. Ani nic kolem.
Naopak, práce s mokrým vysáváním je tím nejlepším, co může váš koberec i ovzduší v domě poznat, protože žádným způsobem nevíří prach.

Mokré čištění CleanMaxxem: Načechraná krása

 

Výhodou mokrého čištění CleanMaxxem TR-3365 je systém kartáčů, které koberec načechrávají, jemně vpravují tekutinu do koberce, kde se vsakuje a bere s sebou i veškerou špínu. Při zpětném chodu se silou vzduchu voda vysává do přístroje a vy přesně vidíte, co jste v koberci mít nechtěli. Někdy je barva vody k neuvěření.

O to výrazněji pak působí v kontrastu krásný design přístroje, který je  křišťálově průhledný, čistý, elegantní a stejně elegantně a čistě zachází i s vámi. Veškerou špinavou práci odvede sám, na vás je pouze nalít voňavý šampon a vodu do první nádobky. No a vylít tu druhou, to je pravda. Ale to už budete dělat veskrze rádi, protože v tu chvíli už je za CleanMaxxem kus odvedené práce a voňavého rozčechraného koberce, který je jako nový.

Jaké skvrny neodolají?

 

Běžný prach, stavební prach, pyly, mastné skvrny, skvrny od vína, kávy, čokolády, od domácích mazlíčků, dobře vysaje i chlupy, vlasy, drobky, různá zažloutnutí, skvrny po nikotinu, a do jisté míry si poradí i s neidentifikovatelnými skvrnami, ano ano, i UFO odstraní z vašich koberců…

TIP: A když to nepůjde na první dobrou, použijte dobrý jednorázový čistič, skvrny předčistěte a dejte CleanMaxxu ještě jednu šanci.

Stejně tak je dobré zopakovat čištění ve chvíli, kdy chcete mít po pylové sezóně co největší jistotu, že všechen pyl z větrání místností je z koberců pryč.

O vše se postaráme za vás

 

Pokud se ještě něco potřebujete dozvědět, kontaktujte nás. Dvouletá záruka je samozřejmostí a i poté máte u nás na vyžádání všechny potřebné náhradní díly. Léty prověřená tradice CleanMaxxu však zaručuje bezproblémový a dlouhé roky uspokojující provoz.

CleanMaxx je skvělou kombinací nejlepších vlastností profesionálních čističů koberců s tepováním vloženou do pohodlně koncipovaného přístroje, s dlouhou přívodní šňůrou a váhou kolem 8 kg, takže veškerá práce je nepříliš odlišná od běžného vysávání. Účinek je ale fenomenální.

Vůni čistých koberců si zamilujete a už se nemusíte stresovat prachem, vysypanými křupkami ani rozlitou kávou. Náprava je dostupná v okamžiku.

Možná se chcete už se svými koberci rozloučit, ale… pokud je máte přece jen rádi, kupte jim mazlíčka. Kupte jim CleanMaxx…

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.