Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Netravte léto sama. Najděte si partnera během pár týdnů

Je jen hrstka žen, kterým vyhovuje život single. A z této hrstky je velká část těch, které tak žijí, protože jsou zklamané láskou, mužem. Ať už k nim patříte, anebo jste z té velké většiny, která je sama, protože jednoduše nepotkala toho pravého, vězte, že správný muž pro každou ženu existuje. Jde jen o to jej najít. Jděte štěstí a lásce naproti a zkuste se seznámit prostřednictvím online seznamky.  

Pusťte se do seznamování

V první řade je dobré si říct a uvědomit, že nemá smysl lhát. V ničem. Ať už jde o vaši postavu, rodinný stav, to, jestli máte děti či ne, nebo jaké máte vzdělání či cokoli jiného. Stejně by se časem přišlo na to, že vámi podané informace byly mylné, a to by na protějšek, se kterým byste si třeba náramně rozuměla, mohlo zapůsobit velmi špatně. Je nesmysl vytvářet o sobě v druhém jiné představy, vodit jej za nos. Buďte vždy férová.

Jsou seznamky, které si váš profil zkontrolují, prověří jej a stejně to funguje naopak. I vy, ale i ten druhý bude mít jistotu, že se seznamuje s tím, s kým je uvedeno.  

Při seznamování říkejte, co byste rády a co naopak nemusíte. Rády lenošíte? Nebo naopak spíš vyrážíte do společnosti, nebo jste díky pracovní pozici hodně v práci? Sdělte to. Jsou muži, kteří hledají ženu právě takovou. Mají to totiž stejně. I mezi muži jsou vytížení jedinci, nebo milovníci společnosti či lenošení. Rády vaříte, opečováváte zahrádku, chodíte na výlety? Netvrďte, že ne, bylo by zbytečné poznat někoho, kdo tyto činnosti vyhledává a pak si nemít co říct. 

To stejné platí o sexu. Jestliže máte rády netradičnější praktiky, případně jste romantičky, máte rády mazlení, převleky či cokoli jiného, sdělte své potřeby. Vyzkoušejte sex seznamku, kde si otevřeně můžete o svých přáních a představách popovídat s pro vás atraktivním mužem.  

Budete-li chtít druhému zaslat svoji fotografii, neupravujte ji, neposílejte neaktuální fotku starou x let. Při osobním setkám byste byli oba zklamaní. Možná by muž nedal hned najevo, že si vás představoval jinak, ale na další rande už by zřejmě nedorazil. Zvláště, pokud je fotka hodně odlišná od reality. 

Využijte seznamování online. Můžete si povídat s protějškem kdykoli budete mít čas prostřednictvím vzkazů, příp. e-mailů a jinak, budete-li si přát. Během pár dnů si můžete dát první rande, osobní kontakt je pro další seznamování velmi důležitý, a za pár týdnů spolu můžete úspěšně chodit. Nezbývá, než pustit se do toho a začít muže vašeho srdce hledat. Nemá přece smysl žít o samotě, lepší je radovat se z každého dne ve dvou.

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.