Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Udělejte parádu s plátěnou taškou s potiskem

 

Pryč s igelitkami a plastovými taškami. Jde to i ekologičtější cestou – dobrým příkladem jsou látkové tašky. Navíc s nimi uděláte hromadu parády, protože se prodávají s nejrůznějšími potisky. A kdyby se vám žádný z nabízených vzorů nelíbil, můžete si dokonce navrhnout vlastní.

Látkové tašky s potiskem jsou praktické. Jsou lehké, když si vyberete kvalitní kus, tak i pevné, takže v nich přenesete dokonce těžší nákup. Kromě toho se dají velmi snadno složit a nosit s sebou v kabelce. A jako bonus jsou levné.

Nápis, fotka nebo raději něco úplně jiného?

Čistě bílá plátěná taška by byla nudná. V obchodech uvidíte různé vzory. Na potisk tašek se využívají fotografie, kreslené obrázky, ale i texty. Na své tašce tedy můžete nosit, co se vám jen zlíbí. Nechte si na ni napsat nějaký oblíbený citát, dejte světu najevo svůj názor na libovolnou věc, nebo se pochlubte vaší oblíbenou fotografií.

Zvolíte raději potisk látkových tašek, nebo se vlastnoručně vyřádíte?

Jedna varianta je pořídit si čistou látkovou tašku a barvami na textil si na ni zhotovit, po čem toužíte. Samozřejmě je možné najít nějakou inspiraci nebo šablonu obrázku na internetu, pokud si ve svých kresbách příliš nevěříte. Výsledek však nikdy nebude vypadat tak, jako když si jej necháte natisknout.

Na potisk tašek se využívá několik různých metod – tisk přímými barvami, separační tisk nebo tisk v režimu CMYK. Odborníci vám už poradí, co je nejlepší právě ve vašem případě. Jde o to, jestli chcete natisknout fotografii, jednobarevný text atd.

Nechte si natisknout celou sadu tašek

Potisk jedné plátěné tašky se příliš nevyplatí. Například sítotisková tiskárna Color Factory z Chrudimi tiskne až od 30 ks. V takovém množství jsou totiž schopní nabídnout zákazníkům slušnou cenu. Mimochodem nejčastěji se tiskne na tašky čistě bílé či přírodní, na nich barvy nejlépe vyniknou. Taška má standardně rozměry 38 × 42 cm a maximální velikost tisku je 27 × 31 cm nebo 25 × 33 cm.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.