Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Malování podle čísel vede vaši ruku k uměleckým dílům

Malování už nemusí být tolik náročné a přitom bude splňovat, vše co se od tohoto koníčku očekáváte. Tedy uklidňující pocit, příjemná atmosféra a perfektní výsledek v podobě obrazu, který nerozeznáte od některých uměleckých děl. Pokud chcete sobě nebo někomu z vašeho okolí udělat radost, pak si pořiďte sadu malování podle čísel, protože to nikdy a nikoho nezklame. 

Namaluji vše, co si budu přát

Pokud se rozhodnete pro malování podle čísel, můžete si vybírat z mnoha motivů. Vyberte si takový, co se vám bude nejvíce líbit, přinesete si ho domů, rozbalíte si to a můžete začít malovat. Očekává se, že budete vybarvovat naznačená políčka barvami podle čísel. V případě, že si chcete obrázek nějak upravit, aby byl originální a aby byl opravdu váš, můžete klidně použít i jiné barvy nebo je nějak změnit, aby to bylo zajímavější. Budete mít úplnou jistotu, že nikdo nebude mít stejný obraz jako vy. 

Jaké to je? 

Každý snad ví, jaké je malování, ale tohle je trochu něco jiného. Je to něco mezi obyčejnými omalovánkami, na které jsme zvyklí z dětství a mezi opravdovým malováním na umělecké úrovni. Jestliže byste si nejprve raději vyzkoušeli, tak je to možné, protože existuje i malování podle čísel online. Není to sice stejné, jako když máte v ruce štětec a barvy, ovšem je to také dobrý způsob jak trávit svůj volný čas, zejména pokud hledáte něco uklidňujícího. Online najdete spíše jednodušší obrázky, ale pak aspoň máte možnost se někam posunout a kromě toho máte jistotu, že se neumažete od barviček, ale na druhou stranu si nevyzkoušíte ten pocit, když jste oblečení v bílém plášti a štětcem jezdíte po plátně.

O malování podle čísel jsme psali také zde.

Začínáme s pastelkami

Další možnost, jak si to můžete nejprve zkusit, než se pustíte opravdu do barviček, jsou pastelky. Možná si zpočátku budete připadat jako děti, které si vybarvují omalovánky, ale věřte, že i to je docela příjemný pocit, navíc k tomu nebudete nic potřebovat a ani se nemusíte obávat, že by se vám něco umazalo od barviček, kromě si to můžete vytáhnout kdekoliv, takže když například budete sedět v čekárně u doktora, můžete si obraz vytáhnout a malovat si, jednak tím zabijete dlouhou chvíli a zároveň zapomenete na stres z lékaře a půjdete do ordinace s mnohem lepší atmosférou.

Levný obraz do domácnosti

Když už budete mít všechno odzkoušeno a opravdu se vám to zalíbí, pak postupně přejděte k malování podle čísel barvami. Budete v pozici opravdového umělce, a zároveň můžete získat levný obraz do vaší domácnosti, protože si vyberete to, co se vám líbí anebo hodí domů, vymalujete si jej sami a klidně ho můžete zarámovat a pověsit si ho v domácnosti jako ozdobu. Je to levnější, než kdybyste si měli koupit nějaký obraz, a kromě toho budete mít doma něco, na čem jste se sami podíleli, což jistě potěší, zejména pokud vám někdo obraz pochválí.

Co hledáte vy?

Jestliže se rozhodnete použít namalovaný obraz jako výzdobu do vaší domácnosti, pak si musíte vybrat to, co se vám líbí anebo hodí k interiéru. Výhodou je, že tyto obrazy mají mnoho motivů. Vybírat můžete mezi zvířecími motivy, mezi krajinami anebo různými městy, a pokud chcete něco opravdu uměleckého, klidně můžete zvolit i abstraktní motivy anebo něco neurčitého. Dokonce to mohou být i animované obrázky, které jsou poslední dobou čím dál více oblíbené, zejména do moderních industriálních interiérů.

Malování může být jednoduché a během chvíle se z vás může stát téměř umělec anebo si aspoň vyzkoušíte jaký je to pocit, když malujete umělecké obrazy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.