Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Svatba na Jižní Moravě je tou, na kterou se nezapomíná

Nemusíte být z Jižní Moravy, abyste zrovna tady mohli uspořádat svatbu snů. Už samotný duch této vinařské oblasti je jistotou, že právě zde lze prožít výjimečné okamžiky. Není nutné ani hledat místo, které by nabízelo ten správný genius loci. Nezapomenutelné svatby totiž pořádá Vinařský dvůr na faře v Ivani, který je součástí rodinného vinařství Holánek.

Vinařský dvůr na faře nabízí historické prostředí staré barokní fary. Jen stěží si lze pro svatbu představit symboličtější prostory. Na tomto místě prožijete svatbu zcela bez stresu, uprostřed nekonečných moravských vinic, a tedy, jak jinak, než s vynikajícím moravským vínem.

TIP: Když svatba na Jižní Moravě, tak na Vinařském dvoře na faře.

Romantika Pálavy by však sama o sobě k dokonalé svatbě nestačila

Vinařský dvůr na faře nabízí i skvělý svatební servis. K základním službám patří na míru připraveno svatební menu, samozřejmostí jsou degustace a nabídka nejlepších vín z vinařství Holánek. Snoubenci mají k dispozici přímo služby svatební manažerky, která se postará o všechny individuální požadavky i kompletní organizaci. Příjemným bonusem pro novomanžele je svatební pokoj.

Velká kapacita a skvělý svatební servis

Vinařský dvůr na faře pojme kapacitně až 100 svatebčanů. Minimální počet je 50. Ve vinařství mají s organizací svateb bohaté zkušenosti. Proto veškeré detaily svatby můžete nechat přímo na kolektivu vinařství. Dokonce i svatební obřad lze zrealizovat přímo na farské zahradě. Na místě, které nabízí skutečně dechberoucí výhled na Pálavu. Pokud toužíte po církevním obřadu v kostele, lze jej domluvit v nádherném místním kostele sv. Bartoloměje. Svatební hostinu možno realizovat ve vnitřních prostorách fary, ale rovněž ve 200 let starém sklípku nebo v letní zahrádce.

Zastavte se i jindy než jen ve svůj svatební den

Přijďte se podívat na místo, kde by se mohla zrovna vaše vysněná svatba zrealizovat. Vinařský dvůr na faře v Ivani má otevřeno denně. Zastavte se na ochutnávku vín z celé produkce vinařství Holánek, ochutnejte domácí občerstvení, nebo si vyzkoušejte blízké cyklostezky (Brno-Vídeň, Mikulovská vinařská stezka). Víkendový pobyt zde může být skvělou příležitostí požádat přítelkyni o ruku a rovnou se porozhlédnout po místě, kde by mohla proběhnout i vaše nezapomenutelná svatba.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.