Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Prodávejte nemovitosti jinak. Je tu CINCINK

Nebaví vás platit realitním kancelářím nemalé peníze za to, že vám pomohou prodat vaši nemovitost? Samozřejmě jistý servis financovat musíte, ale proč máte dávat peníze i za něco, čemu rozumíte? Ideálním řešením je nová možnost obchodu s realitami.

CINCINK myslí na prodejce i kupující

V moderním světě je trh s nemovitostmi daleko flexibilnější, u nás tento druh obchodu trochu pokulhává. Zdá se ale, že se blýská na lepší časy. Už nemusíte všechno svěřovat realitkám, rozhodujte o tom, co chcete vy sami. Pokud prodáváte nemovitost, jistě chcete vydělat a ne se zbytečně rozdělovat s někým cizím. Opravdu je nutné dávat inzeráty na předražené weby? Je nutné, aby vám nemovitost nafotil najatý fotograf? Je zapotřebí, aby banku či advokátní kancelář pro účely úchovy peněz vybrala realitka? Řiďte si svůj životní obchod vy sami. Ta možnost má název CINCINK. Portál, kde můžete inzerovat své nabídky na prodej nemovitostí zcela zdarma. Nejen prodejci zde najdou výhodné služby, i kupujícím tento projekt velmi pomůže.

Obraťte se na solidního partnera

CINCINK je nejen místem, kde můžete zdarma inzerovat. Jako prodejce si zde můžete objednat služby, jež vaši nabídku zatraktivní. Například si zvolíte právní služby. Velmi podstatné, protože je zapotřebí sepsat kupní smlouvu, která musí mít všechny potřebné náležitosti, aby nebyla napadnutelná. Nevíte, jak napsat inzerát, který zaujme? Objednejte si službu „textace prodejního inzerátu“. Zde vám profesionál s mnohaletými zkušenostmi napíše dokonalý text, který bude reklamou vaší nemovitosti. A dobrá reklama prodává. Potřebujete ukázat, jak je váš byt či dům řešen? Stačí k inzerátu přiložit 3D plánek nemovitosti. Kupující bude mít tak lepší představu o dispozicích reality.

Technická inspekce zjistí stav nemovitosti

Jste kupující? I na vás CINCINK myslí. Bojíte se, že neodhalíte skryté vady bytu nebo domu? Pomůže vám technická inspekce nemovitosti. Odhalí případné vady na rozvodech, statice či v jiných sférách nemovitosti. Jestli se obáváte, že byste mohli přijít o peníze dřív, než budete majitelem nemovitosti, zvolte neutrálního správce. Obraťte se na solidní instituci. V případě portálu CINCINK se samozřejmě nabízí Komerční banka, která je silným hráčem na bankovním trhu už desítky let. Jako kupující samozřejmě budete řešit i otázku peněz. Nemáte-li celou hotovost, budete potřebovat hypotéku. Jak zjistíte, kolik budete platit? To vám prozradí hypoteční kalkulačka online. Pomocí pár kroků zjistíte, kolik a jak dlouho budete splácet, případně si upravíte splátky dle svých možností. Je to jednoduché a snadno vám to ukáže, zda je ve vašich možnostech vysněnou nemovitost koupit. Splnit si svůj sen o novém bydlení je zase o několik kroků jednodušší.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.