Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Zvládněte koupi nemovitosti s přehledem díky portálu CINCINK

 

Splnit si sen o vlastním bydlení a koupit nemovitost je životním cílem mnoha lidí. Bohužel ceny jsou poměrně vysoké, takže je potřeba zvláštní opatrnosti a obezřetnosti při výběru ideálního domu či bytu. Naštěstí existují způsoby, jak si to celé usnadnit a mít jistotu, že vše probíhá správně a bezpečně. Není řeč o realitní kanceláři, ale o výběru vhodného realitního portálu, kde najdete nejenom inzeráty, ze kterých můžete vybírat, ale i něco navíc.

 

Seznamte se s portálem CINCINK

 

Základním předpokladem pro objevení vysněné nemovitosti je neustálé hledání na všemožných místech. Dnes je velkou výhodou, že téměř většinu najdete na internetu z pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit, jen projíždíte známé portály. K těm nejznámějším se však hodí přidat i další. Jmenovitě například CINCINK. A důvodů je hned několik. Vložení poptávky je zdarma, takže prodávající budou chtít přidat svou nemovitost i na tuto virtuální nástěnku. Navíc můžete využít přídavné služby pro zjednodušení celého prodeje. Partnerem portálu je Komerční banka, takže na stránkách rovnou najdete možnost sjednat si hypotéku, čímž si usnadníte starosti s řešením financování.

 

Vyberte si byt

 

Mezi nejčastěji kupované nemovitosti patří byty. A není se čemu divit. Komu by se chtělo platit nájem a ve výsledku nic nemít v porovnání s pořízením vlastní nemovitosti, kterou je možné za čas prodat či pronajímat.

 

Prohlížejte inzeráty a nastavte si hlídání nových nabídek

 

Úspěšná koupě bytu je založena na štěstí a pečlivém prohledávání nových nabídek. Sledujte, co se objevilo nového, a nezapomeňte si zapnout hlídání, kdy vám po přidání nemovitosti splňující zadané parametry vyskočí upozornění. Díky tomu se možná ozvete jako první a zařídíte si tak své vysněné bydlení.

 

Možnosti financování nemovitosti

 

Nejjednodušším financování je koupě za hotové. Jen těžko se vám ale na účtu bude povalovat několik miliónů, takže většina lidí volí strategii úvěru. Může jít o úvěr ze stavebního spoření či hypotéku.

 

Spočítejte si, na kolik vás to bude vycházet

 

Na portálu CINCINK je k dispozici hypoteční kalkulačka, kde si vyzkoušíte, kolik bude měsíční splátka, jak velké jsou úroky a počet let, po které budete splácet. Jde o ideální příležitost otestovat si, jestli jsou vaše představy reálné a není potřeba trochu upravit cenové rozpětí.

 

Převod peněz musí být bezpečný

 

Jakmile si necháte od právníka zkontrolovat smlouvu, že náhodou není jednostranně nevýhodná, nastává klíčový okamžik převodu peněz. Ve většině případů se využívá prostředník v podobě banky, kde se peníze za nemovitost vloží do úschovy, než dojde k vyřízení nezbytných dokumentů.

 

Mějte jistotu a využijte bankovní úschovu

 

Protože je partnerem portálu CINCINK Komerční banka, je bankovní úschova k dispozici rovnou na webu. Máte tak jistotu, že se s vašimi penězi nic nestane a k prodávajícímu se dostanou v pravý čas. Na závěr zbývá ještě vyřešit daň z koupě nemovitosti.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.