Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

JENA NÁBYTEK plánuje na Black Friday až 82% slevy

Přední český prodejce nábytku JENA NÁBYTEK plánuje na Black Friday až 82% slevy na sedačky,postele, matrace a blokové kuchyně. Těšit se můžete na zlevněné populární sedačky, jako je rohová sedačka Avesta, kterou znáte z televize, nábytek ve skandinávském stylu nebo trendy boxspringové postele.

Značka JENA NÁBYTEK je známá svou filosofií – prodávat co nejkvalitnější nábytek za co nejnižší ceny. A když se k této filosofii přidruží ještě Black Friday, můžete se těšit až na 82% slevy a vybavit si kompletně celý domov.

Od nejmenších pohovek až po majestátní sedačky do U

V sortimentu JENA NÁBYTEK najdete jak malé dvojsedáky a rozkládací pohovky, tak velké rohové sedačky a sedačky do U. Můžete si vybrat sedačky, které se dají rozložit na přespání, využít na uložení věcí… Je jen na vás jestli vsadíte na populární čalouněné kožené nebo moderní eko-kůži. JENA NÁBYTEK má největší výběr sedaček skladem, takže nehrozí, že na ně budete dlouho čekat.

Sedačka Avesta láká na polohovatelné područky a podhlavníky. JENA NÁBYTEK

Boxspringové postele patří mezi ty nejpohodlnější

Můžete se těšit také na zlevněné boxspringové postele, které se také nazývají kontinentální a setkáváme se s nimi zejména v luxusních hotelech a západních zemích. Tyto postele patří mezi ty nejpohodlnější, skládají se totiž ze tří matrací na sobě, spodní pružinové, vrchní pěnové a navrch ještě topperu. Postel se prodává jako kompletní balíček.

Štědrovečerní večeři už můžete vařit v nové kuchyni

Až 80% slevy se budou týkat i blokových kuchyní! Kuchyňské bloky patří mezi oblíbenou variantu českých domácností. Nemusíte nic vymýšlet, pořídíte si hotovou kuchyni, kterou poskládal odborník podle moderních trendů a ergonomie.

Elegantní šedé skříňky a bílá linka jsou trendy. Kuchyně Emilia Lux, JENA NÁBYTEK

Obývací stěny, komody, stolky a další nábytek

Svůj domov můžete zkrášlit také zlevněnými obývacími stěnami, komodami, jídelními i konferenčními stolky či třeba lampičkami. Nachystejte se na Black Friday a vyberte si, startujeme 18.11 a slevy platí až do 8.12. Na e-shopu jena-nabytek.cz najdete všechny produkty a spoustu video recenzí. Pokud chcete nasát inspiraci na živo, vydejte se na jednu z 12 prodejnu JENA NÁBYTEK, které jsou strategicky rozmístěné po celé ČR.


 

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.