Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Tipy na dárky pro muže plné zábavy

Hledáte dárek k narozeninám pro Vaši drahou polovičku a nevíte si rady s jeho výběrem? Výběr narozeninového dárku téměř hned po Vánocích může činit nejednomu problém. Ne však tomu, kdo se nechá inspirovat Firmou na zážitky a dá si s jeho výběrem záležet. Na jejích webových stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ jistě objevíte také tipy na dárkypro maminku, milou tchýni, sestru nebo třeba švagrovou.

Kde hledat inspiraci na dárek pro partnera?

Dnes jsou již na štěstí pryč časy, kdy se člověk musel při výběru dárku spoléhat pouze na hmotné pozornosti. Jistě to znáte velmi dobře sama. Není až zase tak složité udělat si představu o tom, co by mělo být předmětem takového narozeninového dárku. Stačí projít šatník partnera, podívat se do jeho zásob kosmetiky nebo vyhlédnout knížku s napínavým obsahem. Najednou však stojí v obchodě před regály s nejrůznějšími věcmi a pomalu zjišťujete, že vybrat pouze jednu věc, je téměř nad lidské síly. Někdy za to může skromnější výběr, jindy se nám zase líbí více věcí najednou a díky naší nerozvážnosti, se nemůžeme rozhodnout, co koupit. Díky Firmě na zážitky však můžete tentokrát tyto starosti hodit za hlavu. Společnost Allegria totiž velmi pozorně sleduje nejnovější trendy ve světě zábavy a je si velmi dobře vědoma toho, že lidé se chtějí ve svém volném čase bavit. Chtějí zapomenout na každodenní starosti a udělat si čas jen sami na sebe.

Tipy na dárky pro muže

V portfoliu Firmy na zážitky objevíte velké spektrum inspirace zážitků pro muže jako pro jednotlivce, tak pro skupinky. Společně tak s Vaším partnerem můžete prožít romantické chvíle daleko od stereotypu a všech povinností. Přesně to slibuje lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva v klášteře Hradiště nad Jizerou. Říká se, že pravá láska prochází žaludkem, a tak rozhodně nic nezkazíte ani dárkem v podobě voucheru na degustaci klobás a uzenin nebo na čtyřchodové degustační menu na zámku. U milovníků adrenalinu sklidíte velký úspěch adrenalinovými zážitky, jako jsou indoor skydiving, střelba z armádních pušek nebo tandemový seskok padákem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.