Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Jak získat levnou elektřinu a plyn?

Jsou výdaje, kterým se prostě nevyhneme. V dnešní době zkrátka musíme platit za elektřinu a v některých případech i za plyn. Tyto energie slouží k vytápění a provozu přístrojů, spotřebičů a další elektroniky. Takže každá rada, na snížení účtu za energie, se rozhodně hodí. V článku najdete doporučení, jakým způsobem si efektivně poradit s výměnou dodavatele elektřiny či plynu. Tak se pusťte do čtení a možná budete překvapeni, jak je to jednoduché.

Úsporná opatření

Mezi úsporná opatření pro šetření s energiemi patří pořízení moderních přístrojů s nízkou energetickou spotřebou, ale například také výměna oken za modernější, která zbytečně nepropouští cenné teplo. Zároveň hodně záleží i na dodavateli energie a na tom, jakou cenu si účtuje. Dobrou zprávou je, že i toto můžete změnit.

Výběr nového dodavatele energií

Orientační ceník na webových stránkách, kde je uvedená lákavě levná elektřina nemusí být skutečností v případě, že se doopravdy přihlásíte k odběru energií. Nejlepší možností při výběru nového dodavatele energií, je nechat si zpracovat konkrétní cenovou nabídku vycházející z vašeho posledního vyúčtování. Na něm je totiž jasně patrné, jakou máte spotřebu. Levný plyn a elektřina však nemusí být jedinou výhodou získanou díky výměně dodavatele.

Nebojte se změny

Díky změně totiž můžete získat distributora s lidským přístupem a výborným zákaznickým servisem. I to jsou další důvody, proč se nebát změny, která je ve výsledku naprosto jednoduchá. Stačí kontaktovat nového dodavatele a sjednat s ním smlouvu. Následně poskytnete plnou moc pro vyřešení administrativních záležitostí s předchozím distributorem a proběhne přepis. Vše je tedy maximálně jednoduché a hlavně bez nutnosti neustálých návštěv na pobočkách. Pro více informací se podívejte na stránky https://www.epet.cz/.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.