Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Má váš partner problém s erekcí?

Erektilní dysfunkce může mít velký dopad na celý váš vztah. Přestože je to celkem běžný zdravotní problém, provází jej takové stigma, je to něco, o čem se nemluví a za co se muži stydí.

Pokud chcete svému partnerovi pomoci, snažte se dozvědět co nejvíce informací o tom, jak řešit problémy s erekcí. Čím více informací budete vědět, tím lépe mu pomůžete. Jak na erekci? Dejte mu najevo, jak moc si ho vážíte. Připomeňte mu, že erektilní dysfunkce není odrazem jeho mužnosti a že se nezměnily vaše city k němu. Ujistěte ho, že když na tento problém budete dva, že vše společně zvládnete. Mluvte také o tom, jak se cítíte, protože problém s erekcí ovlivňuje také vás. Zůstaňte pozitivní. Promluvte si otevřeně s partnerem o tom, co by mu mohlo pomoci a jak se cítí. Tento problém je naprosto běžná součást každodenního života a lze jej léčit. Změňte trochu váš sexuální život, zkuste najít jiné způsoby, jak se navzájem potěšit a uspokojit, aby se váš partner necítit pod tlakem. U mužů je totiž sexuální život více ovlivněn psychikou než u žen.

Nabídněte mu, že s ním půjdete k lékaři. I když rozhodnutí o návštěvě u odborníka je na partnerovi, musí vědět, že jste tu vždy pro něj. Prodiskutujte s lékařem možnosti léčby, nestyďte se a ptejte se na vše co vás zajímá. Někdy jsou problémy s erekcí reakcí na nové léky, či na změny ve zdravotním stavu – jako je vysoký krevní tlak a cukrovka.

Odborník vám vše vysvětlí. Nevěnujte svou pozornost pouze léčbě erektilní dysfunkce, ale snažte se také poopravit ostatní části vašeho vztahu, choďte na procházky, povídejte si, buďte si blíž. Pocit blízkosti, je ve vztahu důležitější než sex. Nedovolte tak, aby honba za erekcí poškodila vztah, který jste celá léta budovali.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.