Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kotníkové boty. Víte, jak je nosit?

Nelze popřít, že kotníkové boty jsou pro ženy nezbytnou součástí garderoby. Praktické, pohodlné a stylové, nejen, že jsou ideální pro téměř každou roční dobu, ale jdou také kombinovat s celou řadou oblečení a snadno se oblékají.

Existuje spousta způsobů, jak nosit kotníkové boty. Od neformálních džínsových oděvů po sofistikované kancelářské outfity.

S čím je kombinovat?

Jedna z nejlepších věcí na kotníkových botách je, že jsou vážně univerzální. Tyto stylové boty díky svému lichotivému stylu a praktické délce vyhovují mnoha potřebám. Ať už máte na sobě džíny, kalhoty, sukni, šaty nebo overal, kotníkové boty budou vždy tou správnou volbou. Dokonce i tepláky mohou vypadat překvapivě stylově s kotníkovými botami.

Vyberte si ty správné pro vás

Při kombinování kotníkových bot se zbytkem oblečení, nezapomeňte věnovat pozornost stylu a výšce podpatku vaší boty, abyste dosáhli dokonalého vzhledu. S ohledem na to, že se jedná o nejoblíbenější boty, na trhu jsou k dostání ve spoustě variací podpatků a materiálů. Pokud chcete vypadat elegantně, nejlépe vám poslouží kotníkové boty s jehlovými podpatky. Pakliže prahnete po ležérním stylu, ideální budou kotníkové boty s plochou podrážkou.

Kotníkové boty a džíny

Spojení dvou nestárnoucích klasických kousků. Džíny a kotníkové boty je dvojice, která vám pomůže vytvořit stovky různých outfitů do práce, na posezení s kamarádkami i na procházku. Nebojte se experimentovat s délkou a šířkou kalhot, nebojte se spojit 7/8 skinny džíny a elegantní kožené kotníkové boty. Pokud budou boty v barvě kalhot, pomohou vám protáhnout siluetu. Pokud chcete být dneska za sportovní bezva holku od vedle, nešlápnete vedle, když džíny spojíte se sportovní bundou, kulíškem a nohám dopřejete moderní sněhule. Již dávno jsou pryč doby, kdy sněhule byly především funkčními botami do sněhu a mrazu, v dnešní době se dají sehnat i velmi stylové kousky, které dotáhnou váš vzhled k dokonalosti a vaše nohy přitom udrží v teple a v suchu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.