Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Nalaďte domácnost v rytmu současných trendů. Pro nudu v nich není místo!

Přistihla jste se, že vás to po cestě z práce táhne do obchodního centra více než domů, ačkoliv si na nakupování příliš nepotrpíte? Pokud se doma užíráte nudou, otevřete se změnám. Současné trendy v bydlení velí hravosti a nekompromisně vyhání stereotyp, který je příčinou vašeho momentálního rozpoložení. Načerpejte inspiraci a pusťte se do práce!

Sněhobílá kuchyň je minulostí

Netřeba ronit slzy, nový barevný koncept kuchyně je mnohem nápaditější než v minulé dekádě. Jestli jste bílé podlehla a zařídila interiér v „all-white“ stylu, nezoufejte. Barva nevinnosti zůstává dominantní i nadále, ale přestává být jedinou. Vyměňte proto záclony a ubrus za nápaditější varianty. A udělejte prostor pro dřevěné prvky v jejich přirozené podobě. Nástěnná police se vkusnými dekoracemi do moderní kuchyně rozhodně patří.

Nad postel patří nebesa

Nastal čas, abyste si splnila dávný sen o nebesích nad postelí. Romantický baldachýn vnese do vašeho života něhu a udělá z vaší ložnice jedinečné místo. A vůbec nesejde na tom, zda prostor předěláte v duchu vintage, nebo si pořídíte velmi moderní verzi nebes.

Akcenty s patinou

Co je staré, to je milé. Důraz na přítomnost prvků s viditelnou patinou je letos nepřehlédnutelný a byla by velká škoda, kdybyste se o starožitné dekorace ochudila. Perfektně se vyjímají v interiérech laděných do zemitých barev.

Útulné tkaniny

Milujete ty chvíle pohody, kdy se s knížkou v ruce uvelebíte na pohodlném křesle a zachumláte se do hřejivé deky? Nejen ty, ale také přehozy a tkaniny všeho druhu mají nyní dveře otevřené. Atmosféru pak dokonale umocní vhodně zvolené závěsy. Nemusíte přitom prahnout po dokonalosti – naopak se nebraňte tkaninám, jež sice nepůsobí luxusně, ale za to podtrhují teplo domova. Taková vlastnost je totiž mnohem důležitější než prvoplánová okázalost, která se brzy mění na unylost a sterilitu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.