Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Nechte si zpracovat odhad ceny nemovitosti od realitky zdarma

Jestliže vás čeká prodej nemovitosti, tím nejtěžším úkolem, který před sebou máte, je patrně správné nastavení ceny. Bude-li nízká, ošidíte se. V opačném případě se vám na inzerát nejspíš neozve moc zájemců, vy budete muset dlouho čekat a pak navíc zlevňovat. Vždycky je krásné trefit správnou cenu hned napoprvé.

Cena by se měla odvíjet od lokality, velikosti nemovitosti, vybavení, typu stavby, stáří objektu a také podle toho, za jakou částku jsou nabízené podobné byty či domy v dané lokalitě. Kritérií ke zvážení je tedy opravdu hodně a laik s nimi bude mít co dělat. Musel by projít desítky, možná stovky inzerátů a sledovat jejich vlastnosti a ceny. Právě proto si většina lidí odhad nemovitosti poptá u odborníka.

Za odhad ceny nemovitosti nemusíte platit

I lidé, kteří prodávají byt či dům na vlastní pěst, se s návrhem ceny obracejí raději na odborníky. Většinou je tato služba placená a zaplatit ji se vám určitě vyplatí. Vy však můžete mít odhad ceny nemovitosti úplně zdarma. Zdarma ho nabízí realitní kancelář Maxima Reality.

Vše, co budete muset udělat, je vyplnit webový formulář, kde uvedete základní informace o své nemovitosti. Není nutné zvát odhadce domů nebo posílat fotografie. Odborníci z Maxima Reality dokážou stanovit cenu pro byt, rodinný dům i pozemek. Mají totiž k dispozici obsáhlé databáze, v nichž si vyčtou ceny podobných objektů. Kromě toho se na realitním trhu dlouhodobě pohybují, takže mají lepší představu o cenách než laik.

Nebude lepší nechat na realitce všechno?

Odhad ceny nemovitosti vás možná přesvědčí, že by bylo jednodušší na realitní kanceláři nechat celý prodej. Pomůže vám prodat nemovitost rychle a za maximální cenu. Maxima Reality navíc nabízí zaplatit vám polovinu ceny hned, druhou po úspěšném prodeji. Postará se za vás o všechno, vy nebudete muset ani hnout prstem. Nafotí byt či dům, vytvoří inzerát, nachystá kupní smlouvu, prověří kupujícího. Ušetříte si vážně hodně času a starostí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.