Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Mikiny osvěží náš jarní šatník

Rozhodně ne ty reklamní unisex střihu, v nejhorším případě s logem nějaké té stavební firmy, která je ráda dává svým zákazníkům jako dárek. Trendy mikiny vypadají o dost více cool.

Patchwork se nosí

Všechny domácí švadlenky, které milují patchwork, dostanou chuť módní mikiny v patchworkovém stylu šít doma „na koleně“. Komu se však nechce, nebo to neumí, a že nás je většina, máme si je možnost koupit na Trendova.cz. Jiný rukáv, z několika barev sešitý přední díl – tyto fashion mikiny jsou vkusné, praktické a ideální nejen na jaro, ale pro celoroční nošení. A co jim sluší nejvíce? Když se na některý z dílů zatoulají fascinující květinové vzory.

Kabát jako mikina

Mikinové kabáty jsou dalším hitem letošního jara. Delší mikiny sahají pod zadeček až do půlky stehen. I když jde o mikiny, vypadají elegantně a snadno nahradí i jarní kabát. Výhodou je, že pod ně ukryjete delší svetr, tuniku, košili i dlouhé triko. Takže neřešíte to, že vám nevzhledně kouká ven.

Fascinující kapuce

Trendovou mikinu dělá poutavá kapuce. Její podšití může být s černobílými či jinak barevnými proužky, květinové, s kárem, s kožešinkou i s hebkým fleece. Kapuce má upoutat. Především u jednobarevných mikin má být hlavním designovým prvkem tohoto módního kousku.

Mikinám sluší káro

Tento oblíbený vzor se opakovaně vrací do našich šatníků. Pro mikinu však není káro nejtypičtějším. Letos ano. Hitem je zejména v černobílé kombinaci, ale i jako černá s červenou. Káro vynikne v kontrastu s jednobarevnými plochami bundy, hezky mu to sluší i uvnitř kapuce.

Střihové vychytávky letošního jara

Zajímavých střihů mikin lze najít více, ale letos je hitem asymetrický zip. Vede se od jednoho ramene šikmo napříč tělem. Mikina pak vypadá nejefektněji s polorozeplým zipem, kdy se navíc ve své plné kráse předvede i podšívka kapuce. Vsaďte opět na tu květinovou. Nejkrásnější je ta, která napodobuje techniku škrábání, kdy se při výtvarné technice seškrabuje vrchní černá vrstva, aby vynikla ta barevná spodní.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.