Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nezařazené

Domácí lázně: Hýčkejte se!

Máte za sebou jeden z těch dnů, kdy je toho na vás příliš a toužíte jen po troše klidu a relaxace? Každý z nás čas od času potřebuje trochu „času pro sebe“. Přinášíme vám pár tipů, které vám pomohou relaxovat a odpočinout si v pohodlí vašeho domova.

Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Po dlouhých hodinách v zácpě, celodenní péči o nemocné děti, generálním úklidu nebo hodně náročném dni v kanceláři není nic lepšího než pár chvilek strávených péčí o sebe. Ideálně hned, bez objednávání se do salónu krásy.

Dejte si relaxační perličkovou koupel

Nejlepší cesta k relaxaci byla a vždy bude v bublinkové lázni. Přidejte hodně pěny s oblíbenou vůní, zapalte několik svíček, pusťte nějakou hudbu a jen se ponořte do relaxace. Neexistuje nic tak příjemného, jako teplá a voňavá koupel, která uvolní svalové napětí, otevře póry a vyčistí vaši pokožku.

Použijte pleťovou masku

Nejen v kosmetickém salónu dělají dobrou pleťovou masku. Stejný vysoce kvalitní zážitek si můžete dopřát doma. Vyberte si obličejovou masku, která má inspirující vůni, jako je rozmarýn nebo máta. Naneste na obličej, nechte uschnout a jednoduše počkejte na výsledky. Skvělé je použití masky při relaxaci ve vaně. Kombinace páry, bublinek, aromatických vůní vám pomůže skvěle relaxovat. Masky obsahující bentonitový jíl mají úžasné tonizující a absorpční vlastnosti. Navíc pocit této hedvábné, hladké hlíny na pokožce vám opravdu poskytne autentický rozmazlovací zážitek.

Spláchněte starosti

Existují dny, kdy si jen přejete doslova spláchnout všechny své problémy. Proč to neudělat doopravdy a užít si to! Dejte si sprchu a použijte peeling, který skvěle voní a obsahuje drobné částice, které odloupávají odumřelé kožní buňky. Jakmile ucítíte jemnou a hedvábnou pokožku, zapomenete na své problémy.

Hydratujte od hlavy až k patě

Ihned po dobrém peelingu nebo perličkové koupeli není nic tak důležité jako hydratační krém nebo tělové mléko. Aplikujte je na vlhkou pokožku, aby skutečně absorbovala tolik potřebnou vlhkost. Vaše pokožka bude v důsledku toho vypadat mladistvější a na dotek bude určitě hebká a jemná. Dejte si pár minut navíc, abyste si odpočinuli a soustředili se na prsty na nohou a rukou. Jemně je promasírujte a stres je ten tam!

Najděte si čas na … cokoli

Každý má něco speciálního, co ho baví, což mu pomáhá relaxovat. Může to být perličková koupel, svižná procházka, skok do bazénu nebo mnoho dalších věcí. Udělejte si nějaký čas na listování svým oblíbeným časopisem nebo začněte číst knihu, kterou jste odkládali. Ať už děláte cokoli, dejte si tolik potřebný čas, abyste se mohli rozmazlovat.

Nikdy se neciťte provinile za to, že jste se o sebe starali. Trochu rozmazlování je opravdu prospěšné pro vás i všechny kolem vás.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.