Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Školní batohy, které budou děti rády nosit a nezničí si přitom záda

Vybrat aktovku pro žáka první třídy je úplně něco jiného, než když si chcete koupit batoh pro své vlastní potřeby. Vybírat musíte podle zcela odlišných kritérií.

Jak má vypadat správná aktovka pro prvňáčka?

Každé dítě školou povinné stráví se studentským batohem na zádech i několik hodin týdně. A teď si představte, že by nosilo batoh, který mu bude den co den kazit záda a správné držení těla. Proto už od první třídy, při kupování školní aktovky pro prvňáčka, dbejte na správnou ergonomii školního batohu.

Základem musí být vhodná velikost odpovídající délce zad dítěte. Aktovka by neměla přesahovat přes ramena, dole zase přes křížovou kost. Samozřejmostí by měly být dostatečně dlouhé, a především nastavitelné ramenní popruhy.

Batohy STIL podporují zdravé nošení

Přesně takové jsou anatomické školní batohy české firmy STIL, které splňují kritéria zdravého nošení. Mají ergonomicky tvarovanou zádovou část, která se přizpůsobí tvaru páteře dítěte. Díky odvětrávacímu systému Air Flow, který odvádí vzduch od těla, se záda školáka nepotí. K příjemnému nošení přispívá i nízká hmotnost batohu. Školní aktovky STIL váží pouhý 1 kg a patří tak k nejlehčím na trhu.

Jsou také velmi praktické. Disponují chytrým a neporuchovým patentovým zapínáním Fidlock a jsou velmi odolné. Dovnitř nevnikne žádná voda, nevadí tak, když školák s batohem zmokne, a snesou i nějaký ten pád nebo odhoz do kouta, čemuž se malí školáci občas nevyhnou.

Batoh uspokojí děti i rodiče

Rodič mají ze studentských batohů STIL radost, protože podporují zdravý vývoj držení těla, jsou odolné a po všech stranách opatřené bezpečnostními prvky. Děti jsou nadšené z přehledného vnitřního uspořádání s dvěma velkými kapsami, do kterých se jim kromě učení vejde i svačina a nějaká ta oblíbená hračka. Batohy navíc hezky vypadají, hrají různými barvami a objevují se na nich postavičky, zvířátka, auta či sportovci. Vyberou si tak malé holky, malí kluci i ti, kteří hledají školní batoh pro 2. stupeň.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.