Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Aerotaxi

Let vrtulníkem

Cestování s aerotaxi

Nebaví Vás stát v koloně a nervovat se, že nestihnete pracovní jednání, nebo důležitou schůzku? Představte si, že díky ušetřenému času a energii můžete strávit mnohem více chvil se svojí rodinou, věnovat se koníčkům, nebo rozvíjet svůj byznys. Aerotaxi nabízí jeden z nejzajímavějších a nejrychlejších způsobů přesunu z bodu A do bodu B. Představte si, že se Vaše nudná cesta autem promění v úžasný zážitek a vy díky letu ve vrtulníku poznáte svět z nevšedního pohledu!

Rychle, efektivně – to je aerotaxi!

Rychlost, to je oč tu běží! Čeká Vás služební cesta téměř přes celou republiku a  Vy tak musíte vyrazit brzy ráno, abyste vše stihli. K tomu si musíte dát rezervu pro případ dopravního kolapsu a dalších komplikací, které mohou vzniknout během jízdy autem. To u vrtulníkového aerotaxi vůbec neřešíte. Náš vrtulník Robinson R44 má cestovní rychlost 180 km/h a maximální až 240 km/h, takže přesun např. z Prahy do Brna trvá 1 hodinu a 15 minut, místo několika únavných hodin. Jen si to představte, jak si v klidu letíte nad stojícími auty v koloně, jejichž řidiči mají nervy napnuté k prasknutí. Po celé ČR je téměř 200 letišť, proto jsme Vás schopni dopravit opravdu kamkoliv. Nemusíte si tedy sjednávat žádné ubytování, abyste se v noci netrmáceli autem dalších x hodin domů. Náš pilot na Vás klidně počká a dopraví zase zpět.

Zážitek!

Jedna stránka je rychlost, bezpečnost a efektivita, ale nesmíme zapomenout na ten opojný pocit, který přináší pohyb v trojrozměrném prostoru.Není nádherné se při cestě také trochu kochat a užívat si nesmírný zážitek? Náš vrtulník je opravdu výkonný a tak si na své přijdou i milovníci nadupaných strojů a špičkové techniky. Už žádná dálnice, žádné kamiony, policejní hlídky střežící Vaší rychlost, nebo piráti silnic ohrožující Váš život. Nyní už jen volnost a svoboda!

Není čas ztrácet čas, tak pojďte s námi do toho!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.