Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Letní svatba jako z katalogu

Celý život čekáte, až vás váš vysněný princ požádá o ruku? Konečně k tomu došlo, ale celé jaro jste netrpělivě čekala, jestli vám vaši svatbu nepokazí protikoronavirová opatření? Poté vám musel spadnout obrovský kámen ze srdce. Na co ale nezapomenout, pokud si ještě letos v létě chcete říci své „ANO“?

Květiny

Květinovou výzdobu volte nejen podle tématu svatby, na letní svatbu je třeba vybrat odolnější květiny, které budou i po celém dni v horku, či na slunci, vypadat pěkně.

Alkohol

Jak jistě víte, tvrdý alkohol a sluneční paprsky nejdou moc dobře dohromady. Pokud nechcete, aby již ve tři odpoledne byli všichni vaši dospělí hosté „společensky unavení“, podávejte spíše lehká, perlivá, či šumivá vína. Doplňte je dostatečným množstvím nealko koktejlů s ledem. Skvělým tipem je například nealko mojito, které chutná velmi dobře i bez alkoholu a máta neskutečně osvěžuje. Ledu a nealkoholických nápojů mějte velkou zásobu. Překvapte vaše hosty například sangrií s ovocem. Whisky a vodku nechte hostům na večerní zábavu, kdy bude přeci jenom trošku chladněji.

Občerstvení

Všichni to tak máme. Pokud je horko, nikdo nemá chuť na těžká, hutná jídla, proto volte občerstvení, které vašim hostům pomůže se trochu zchladit. Melouny, zmrzlinové poháry, či zmrzlinový dort. Chystají-li se na vaši svatební oslavu i děti vašich hostů, netrvejte na formálním oblečení po celou dobu, klidně mrňouskům na venkovní oslavu připravte malý bazének s vodou, kde si budou moci alespoň ochladit nožky. Horkem vyčerpané děti budou brzy unavené, plačtivé a protivné, proto jim připravte zábavu a ochlazení v jednom.

Zábava pro dospělé

Když už jsme u té zábavy, připravte si zábavu i pro „velké“ hosty. Samozřejmostí musí být hudba, ať již renomovaná kapela, či DJ, bez kvalitní hudby se neobejdete. Hosté se při tanci uvolní a bude větší legrace. Novinkou v party programech je fotokiosek na svatbu.

Taková fotobudka na svatbu má hned několik výhod. Zabaví vaše hosty díky fotodoplňkům na hodně dlouho. Pomůže k seznamování hostů. A jako bonus navíc budete mít spoustu legračních fotografií do vašeho vzpomínkového fotoalba na váš den D.

Tak krásnou svatbu a hodně štěstí na společné cestě vaším životem!

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.