Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Vychytávky pro váš vůz, které vám zpříjemní cestování

Mnoho žen cestuje denně do práce, vozí děti do školy, školky, kroužků, nebo jezdí služebně různě po naší zemi. Ať už váš vůz používáte k jakýmkoli cestám, je dobré, když se v něm cítíte co nejlépe a jízdu si můžete vychutnat. K tomu vám pomůže několik pomocníků.

Potahy pro hezký vzhled i příjemné sezení

Jestliže nahlédnete do vozu, v němž jsou ošoupané, špinavé nebo roztrhané potahy, asi vás nebude lákat do něj usednout. Přitom vybrat potahy do auta a mít jej díky nim uvnitř hezčí, je tak snadné. Vybírat můžete z různých materiálů i barevných provedení. Ať už chcete, aby vůz působil elegantně, sportovně či zajímavě, určitě si vyberete. Potahy se velmi snadno čistí, nebude vám vadit, když je děti umažou jídlem nebo obuví. Díky materiálu, z něhož jsou zhotoveny můžete střídat potahy na léto a zimu. Nebudete se tolik potit, nebudete se na nich klouzat nebo se k nim nepříjemně lepit. V zimě naopak mohou navozovat pocit tepla a útulna.

Znáte deflektory oken?

Další vychytávkou, kterou oceníte, jsou pomocníci pro okna. Zakoupit deflektory oken znamená, že vám dovnitř nebude foukat ani v případě, kdy budete chtít jet s pootevřenými okýnky a vyhnout se klimatizaci. Jsou skvělé i do sychravého podzimního či zimního počasí, kdy vám do vozu nebude pršet. Eliminují hluk v autě, zajišťují skvělou cirkulaci vzduchu. Využívají je hojně i kuřáci, kteří mohou bez potíží jezdit s pootevřenými okýnky. Montáž je jednoduchá, stačí vybrat si druh deflektorů podle typu vašeho auta. Jsou na míru vyráběny v kouřovém provedení, uchycují se pomocí lepicí pásky. Autu zároveň dodáte moderní vzhled.

Deflektory přední masky

Stejně užitečné jsou i deflektory pro přední masku. Chrání masku před poškozením od kamínků, znečištění hmyzem, zároveň v autě zajišťují skvělou cirkulaci vzduchu, okna mohou být opět pootevřena za jakéhokoli počasí a nedochází k mlžení předního skla, také vás chrání před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do auta při otevřeném okýnku.

 

Tyto a mnohé další pomocníky najdete na stránkách vtvauto.cz. Navštivte je a vylepšete svůj vůz za pár korun a velmi snadno. I žena může mít krásný a propracovaný vůz. Stačí vědět, kde se poohlédnout po inspiraci.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.