Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Které oblečení vám nesmí na motorce chybět?

Na cestách můžeme často potkávat nejen motorkáře, ale i motorkářky. Některé mají svůj vlastní stroj, jiné cestují jako spolujezdec nebo tzv. batůžek. Ať je to u vás jakkoli, jezdíte příležitostně či často, měla byste mít oblečení, která vás ochrání v případě, že dojde z jakéhokoli důvodu k položení motorky. Samozřejmě se tomu chceme všichni vyhnout, ale je důležité chovat se předvídavě a pro tento případ být připraveni.

Kvalitní a pevné boty

Možná jste si všimly, že nemálo jezdců nemá dostatečně kvalitní obuv na moto. Přitom jde o důležitou součást výstroje. Nohy jsou velmi zranitelné, jestliže stroj položíte, noha je ohrožena zlomeninami i odřeninami. Tomu maximálně předejdete speciálně vyvinutou botou pro motocyklisty. K takovým patří prvotřídní boty Forma. Můžete si vybrat z několika materiálů, z nichž jsou vyrobeny, rozdíly jsou i v jejich výšce. Velmi hezké i praktické jsou Forma Freccia – Fuchsia. Jsou uzpůsobené nejen k řízení, ale i k chůzi. Noha bude v bezpečí na motorce, a přitom se sebou nebudete nuceny nosit náhradní obuv, v níž se bude dát pohodlně chodit. Forma Frecia jsou vyrobeny z mikrovlákna, mají podporu kotníku, nechybí vstřikované plastové chrániče, slider na špici, měnitelný slider na lýtku. Oceníte jistě plastový chránič na řazení rychlostí i ventilaci vzduchu. Zapínají se na suchý zip a zip. Měkké polstrování, TPU dvojitá mezipodešev i antibakteriální vyměnitelná stélka se systémem cirkulace vzduchu zajišťují noze pohodlí i mimo jízdu právě při chůzi.

Potěší vás jejich cena i dostatečné velikostní rozpětí, takže si je může dovolit každá žena.

Bunda do deště i sucha

Důležitá je také bunda. Měla by vás především chránit v případě, že by došlo k nehodě. Stejně tak by ale měla poskytnout komfort v jakémkoli počasí. Velmi povedené jsou bundy Furygan na motocykl. I tady máte na výběr z vícera modelů z různých materiálů. Krásná i bezpečná je např. Furygan – bunda Ginger lady v černém provedení. Je z prvotřídní hovězí kůže, místa, kde může dojít k oděru jsou spojené trojitými švy proti prodření, má speciální vnitřní podšívku vyvinutou tak, aby odolala trhání, oděru, byla maximálně pevná. Disponuje novou generací CE homologovaných D30 chrániči na ramenou a loktech. Na zádech je kapsa na zádový chránič kompatibilní s chrániči D30 pro střed zad nebo chránič pro celá záda, které lze dokoupit jako příslušenství navíc. Samozřejmostí je dámský střih pro skvělý sportovní vzhled, vyndavací termo podšívka s hliníkovou vrstvou, impregnace kůže, dva spojovací zipy na elastickém páse, 3 kapsy, nastavovací zip na bocích, strečové panely za rameny, vnitřní podšívka z Coolon látky zajišťuje skvělý odvod potu a navozuje pocit sucha. Aktuálně je tato bunda ve slevě, stačí se podívat na moteam.sk.

Nenechte nic náhodě a kupte si vybavení na moto, díky němuž budete bezpečí. A zároveň krásná a přitažlivá.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.