Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kožené kabelky jsou nestárnoucím doplňky všech žen

Možná už jste slyšeli, že každá žena by měla mít v šatníku několik kusů oblečení a doplňků, které jim budou sloužit po mnoho let. Jsou skvěle kombinovatelné, hodí se do společnosti i na běžné nošení – pokud k nim zvolíme správný typ obuvi a když jsou kvalitní, budou hezké mnoho let. Jde o modré vypasované sako, bílou košili, bílý upnutý top, černé pouzdrové šaty, černé lodičky, černé kalhoty, černou sukni, kožené kabelky, elegantní hodinky, perličkový náhrdelník a náušnice, šátek, klobouk… Určitě bychom našli další skvělé kousky, které pokud nezměníte váhu, využijete k různým příležitostem a přitom budete vypadat vždy skvěle oblečená.

Kůží nikdy nic nepokazíte

 

Kožené kabelky ruční výroby patří k těm nejkvalitnějším. Mohou mít mnoho podob ať už jde o tvar, barvu, také zpracování kůže, rozmanité barevné prošívání… Na našem trhu najdete i kabelky českých výrobců, a tak zároveň nákupem podpoříte našince, kteří nám přináší precizně zpracované kousky, ať už jde o dámské kožené kabelky přes rameno, kožené batohy, crossbody – velmi oblíbené v současnosti mladými i staršími či jiné. Kůže je velmi dobře kombinovatelná s celkovým outfitem. Dá se nosit k elegantnímu i ležérnímu oblečení, kožené batohy mnoha podob v současnosti velmi rádi používají mladí lidé ať už při navštěvování střední či vysoké školy, nebo jen tak ve volném čase. Jednobarevná kabelka se kombinuje snáze než ta, která je vyrobena z různých materiálů či různobarevných kusů kůže. Zvolíte-li stejnou barvu kabelky a kožené obuvi, získáte dokonalou dvojici, jež nevyjde z módy velmi dlouho. Stačí jen o kůži dobře pečovat.

Vybírat můžete jak ze zmiňovaných typů kožených kabelek, tak z větších prostorných nákupních modelů, které ocení každá žena pečující o rodinu. Praktické jsou i menší typy kožených kabelek, do nichž uložíte peníze, doklady, telefon, líčidla a pár dalších drobností, přitom ale nebudete nosit zbytečně velké zavazadlo, které vám bude překážet.

Vybírejte kvalitu

 

Než nakoupíte, přesvědčte se o tom, že kupujete kvalitní zboží. Díky tomu se vám švy nerozpárají, kůže bude dobře zpracovaná, kabelka symetrická, bude použito spolehlivé a odolné zapínání, přezky a podobně. Spolehlivý výrobce, který by mohl hlásat: „Kožená kabelka česká výroba“ je např. Atelier Věžička. Nabízí širokou škálu menších i větších kabelek mnoha stylů a barev. Vybírat můžete z kabelek, které jsou ihned k odeslání, nebo ihned vidíte, kdy bude kabelka skladem, pokud si ji objednáte. Atelier Věžička nabízí i zajímavé slevové akce, díky nimž lze krásnou kabelku pořídit za mnohem nižší cenu, než je obvyklé. Navíc při nákupu nad 2 000 Kč nebudete platit poštovné a balné. Neváhejte a prohlédněte si je sami na jejich webových stránkách. Uvidíte, že najdete minimálně jeden model, který si budete přát vlastnit, nebo ním obdarovat vaši ženu, sestru nebo třeba maminku.

Náš tip: Kožené výrobky vám déle vydrží, pokud se o ně budete adekvátně starat. S tím vám pomůže nanoimpregnace na textil a kůži.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.