Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Používáte správné potřeby do kuchyně?

potreby-do-kuchyneVaření, pečení, smažení a celkově příprava jídla. Nuda, ztráta času a otrava. Sdílíte také tento názor? Patříte možná mezi skupinku lidí, kteří si prostě vaření a přípravu pokrmů neumějí správně užívat. Ano, ne vždy je to zábava, ne vždy máme mnoho času na různé nové recepty a jindy je to prostě pouze co nejrychleji si připravit jídlo a jít dělat něco jiného. Ale pokud vás nebaví vaření ani ve volné chvíli, není někde chyba?

Představme si ženu, která má staré nádobí a některé příslušenství do kuchyněk vlastně chybí. A na druhém konci je žena, která má nové nebo vyzkoušené nádobí, různé potřeby do kuchyně a nic zásadního jí nechybí. Zatímco žena v prvním případě se s vařením potýká dlouho, voda jí vaří až po desítce minut, váleček na těsto nemá a vál je prožraný červotočem, žena v druhém příkladu má vodou ve varu takřka hned a mezitím, co se jí voda již vaří, dělá si těsto. Možná si říkáte, co je to za nesmysl. Ale podívejme se na to z jiného úhlu.

Tip: Víte, že lze ohřát vodu i bez bojleru? Stačí správná baterie.

Průtokový ohřívač Delimano Instant Digital ohřeje vodu třeba i na chalupě.

Jak vypadá jídlo naservírované na pěkném servisu, příbor a je tedy dodržována nějaká kultura stolování a jídlo, které jíme v talíři od snídaně nebo v plastové dóze se lžící. Určitě je to něco jiného. Takový kvalitní jídelní servis umí udělat také své. Je tedy nutné si nedělat z vaření nepřítele, ale najít si v tom určité zalíbení a využít tento čas i k určité zábavě.

Nezapomínejme na to, že jídlo je to hlavní, co nás v životě pohání dál. Kvalitní pomůcky na vaření a stolování nás i lehce donutí k tomu, nešetřit na jídle a prostě si dopřát kvalitní stravu. A jak je stále připomínáno, kvalitní strava je důležitá nejen pro naše dlouhodobé zdraví, ale i pro celkovou energii během dne a pro náš životní elán. A kdo to vlastně pak ocení, než my osobně?

Nezapomeňte také na to, že v kuchyni je třeba udržovat pořádek a čistotu. Proto je tak důležité vybrat čistič kuchyně, který nejen vyčistí povrchy, ale také nás zbaví bakterií, kterým se při přípravě jídla nevyhneme.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.