Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Nenechte své peníze ztrácet hodnotu a investujte do zlata!

Základním předpokladem pro spokojený život, kdy si můžete koupit vše potřebné i chtěné, je v první řadě správné hospodaření s penězi. To v praxi znamená nejenom optimalizaci výdajů, ale také přemýšlení nad investicemi. Bohužel totiž nestačí pouze ukládat peníze na speciální účet, protože zde je postupně konzumuje inflace. Jednou z variant, jak zachránit a ošetřit hodnotu svého majetku, je investice do zlata.

Proč je zlato oblíbenou investicí?

Každý správný investor ví, že nutností je mít diverzifikované portfolio investic. To v praxi znamená vložit něco málo do více rizikových produktů, jako jsou například akcie. K tomu se hodí mít část majetku uloženou ve spíše konzervativní investici, jejíž hlavní výhodou je stálost a jistota, že pravděpodobně nedojde k velkému poklesu. Tento účel v posledních letech plnily nemovitosti, ale jejich ceny jsou dnes až příliš vysoko. Z toho důvodu se vyplatí sáhnout po ještě více léty osvědčené investici. Řeč je o certifikovaném zlatě.

Investice do zlatých cihel

Právě zlato se doporučuje pro uložení alespoň 5 až 10 % hodnoty majetku. Na aktuální situaci je krásně vidět, že před dobou s očekávanou krizí letí cena zlata strmě nahoru. A to díky zvýšenému zájmu. Pokud však hledáte investiční zlato, pečlivě zvažte, jakou variantu si pořídíte. Cenově nejlépe vychází zlaté cihly od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Když totiž chcete sáhnout po sběratelských mincích ze zlata, připlatíte si právě za jejich unikátnost. Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Pořiďte si investiční zlato na největším českém e-shopu

Pro nákup zlata skvěle poslouží firma Zlaté mince, protože zde najdete zlaté slitky, mince i mnoho jiných investičních příležitostí do drahých kovů. Za více než 17 let tradičního prodeje patří právě obchod v Obecním domě se stránkami www.zlate-mince.cz mezi nejlepší místo pro zahájení investic.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.