Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Máte doma kvalitní nože, s nimiž je radost pracovat?

Také se vám někdy stalo, že jste s radostí používaly nějaký nůž, myslely si, že je ještě v pořádku a dobře slouží, ale pak jste si koupily nový nůž a ten „starý“ vám okamžitě přišel jako nepoužitelný? Ano, často si u nožů všímáme jejich špatnou službu až v okamžiku, kdy se nám do ruky dostane nějaký jiný. Nejčastěji bývá problém s otupením nože, díky němuž se špatně krájí maso, měkká zelenina a ovoce ale i vše ostatní, co je mnohem snadnější uřezat ostrým nožem.

Abyste byly s noži vždy spokojené, chce to koupiti si domů takové, které vám budou složit po mnoho let bez jakéhokoli zadrhnutí. Víte, na které nože se můžete spolehnout?

Což takhle japonské nože?

Někdo je patriot a kupuje zásadně naše výrobky. Ale každá země je dobrá na něco jiného. My jsme dobří na výrobu křišťálového skla, zbraní, piva, brusných kamenů na broušení nožů a mnoha dalších věcí. Japonsko je proslulé svými bojovými uměními a také noži. Japonské nože mají prastarou tradici a firmy je stále zdokonalují. Jestliže nevíte, pro jaký nůž se rozhodnout, vyberte si sadu kuchyňských nožů Samura z modelové řady Super 5. Jsou vyrobeny z japonské ručně kované damaškové oceli s jádrem z oceli VG-10. V sadě najdete tři nože – univerzální, nůž nakiri a nůž santoku.

Jestliže víte, jaký nůž vám doma chybí a nepotřebujete sadu, zvolte si jen konkrétní jeden. Třeba kuchyňský nůž Samura Okinawa Yanagiba 27 cm. Aktuálně jej můžete koupit s úsporou 15 %.  Je vyroben z japonské nerezové oceli AUS-8 a rukojeť má tradiční vzhled z palisandrového dřeva.

Nezapomeňte nože brousit kvalitními brusnými kameny

O nože je potřeba náležitě pečovat a do tohoto procesu spadá i jejich broušení. Na našem trhu jsou špičkou brusné kameny od naší společnosti z Lanškrouna s názvem KMFS. Koupit si můžete brusné sady, díky nimž nůž nabrousíte naprosto dokonale přitom pohodlně a jednoduše. Koupit si můžete i brusné papírky s různými druhy brusných kamenů i rozdílnou zrnitostí.

Kvalitní nože vám skutečně usnadní práci. Jen je potřeba dobře je uschovávat před dětmi a skvěle se o ně starat. Stejně tak se výborně hodí jako dárek při „kolaudaci“ nové kuchyně sourozence, přátel nebo rodičů. Dáte jim vybavení, které je kvalitní a bude je bavit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.