Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Oblékněte se hezky do tepla! Zima se hlásí všemi deseti

Sice je podzim poměrně chladný a mnozí mají pocit, že už je zima, ta ale nastává až 21. prosince. Teď v lednu tedy úřaduje v plné síle a my jsme to v těchto dnech poprvé pořádně pocítili. Auta nechtěla startovat, rybníky zamrzají na požadovanou tloušťku ledu, aby byly bezpečné, zvířata chovatelé zavřely dovnitř, i když mohou být venku i v zimě… I sněhu je někde fůra. To ale chce, abychom se přizpůsobily i oblečením. Konečně vytáhly to pravé, zimní, nebo si ho pořídily. A zároveň se poohlédly po něčem na jaro, které se za pár měsíců směle přihlásí. Jenže kde nakupovat, abychom neutratily majlant, a přitom byly spokojeny s kvalitou i vzhledem?

Na e-shopech to teď „jede“

Protože jsou uzavřeny kamenné prodejny, nakupujeme oblečení online. Boty, svetry, kabáty, čelenky, spodní prádlo, a to jak pro malé, tak velké. Teď v zimě upotřebíte vyšší teplé boty, které by měly sahat alespoň po kotníky. Čím vyšší, tím lepší, ale je důležité, aby byly zateplené. Teď v lednových a únorových dnech je vážně oceníte.

Stejně tak to platí o ponožkách nebo punčochách. Spousta žen nechce přestat nosit sukně a šaty ani v zimě. Proč ne, je to krása dívat se na ženu v sukních. Jenomže aby nedošlo ke zdravotní újmě, je potřeba mít v šuplíku teploučké ponožky a punčochy. Punčochy volte rozhodně neprůhledné, tlusté, mohou být barevné i vzorované. Čím víc odvážná jste, tím pestřejší mohou punčochy být.

Nezapomeňte ale i na dámské kalhoty, které vám budou dokonale sedět, a přestože bude chladno, hezky vás zahřejí. Chcete-li se chránit před chladem co nejlépe, volte kalhoty ze silnějších materiálů, rifloviny nebo kalhoty podšité. Záleží na vašem zaměstnání nebo koníčcích a na tom, jaké kalhoty nejčastěji v zimě využijete. Do těch byste měla investovat nejvíce.

Zboží vám doručí zdarma

Na mnoha e-shopech můžete v těchto dnech, týdnech získat dopravu zdarma. Buď ke konkrétnímu zboží, nebo k nákupu nad určitou sumu. To platí i na glashgirl.sk, kde seženete jak boty, tak kalhoty, svetry, mikiny, kabáty a další zboží, v němž vám nebude chladno ani v zimě.

Nakupujte nyní a ušetřete na zboží i poštovném. A také si uděláte radost, což si určitě zasloužíte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.