Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Hezkou a kvalitní kabelku i peněženku by měla vlastnit každá žena

Čekaly jste, jestli vám Ježíšek nenadělí novou kabelku, do níž pohodlně uložíte věci potřebné do práce, ale i drobný nákup? Nebo jste naopak chtěla malou kabelku, která bude dostatečná jen na peněženku, telefon a klíče, a vy ji budete nosit, když pojedete do kina, na kávu ke kamarádce nebo vyzvednout děti ze školy? A ono se tak nestalo… Nezoufejte a vyberte si nový model zcela dle svého gusta. Jaké budou trendy pro letošní rok?

Zlatá střední velikost

Chcete být moderní a nosit kabelku, která je trendy? Ty naprosto obří kabely, které se prodávaly před pár lety již příliš moderní nejsou. Sáhněte spíše po menším modelu, který nebude ani mini, ani obrovský. A pokud budete chtít trendy barvu, zaměřte se na hnědé dámské kabelky.

Řetízky i geometrické tvary

V letošním roce budou moderní kulaté kabelky, obdélníkové, čtvercové, vždy takové, které drží pevně svůj tvar. A budou-li doplněny zlatým či stříbrným řetízkem, budete vlastnit naprosto dokonalé IN kousky.

Mini kabelky

Chodíte do společnosti? Tak to hojně užijete trendy minikabelky, které jsou spíše jako peněženky na šňůrce či pásku. Nic moc se do nich nevejde, ale aspoň vás nebude tížit spousta věcí, které ve finále ani nevyužijete.

Nezapomeňte na peněženku

Je naprosto nevkusné mít ošoupanou, roztrhanou nebo špinavou peněženku. Je to váš případ? Rychle ji vyměňte za novou. Trendy jsou kožené peněženky, ideálně v červené barvě, protože červená údajně přitahuje peníze. Ale máte-li rádi barevnost, klidně si kupte peněženku posetou kvítky, postavičkami, nebo takovou, která je tvořena dvěma barevnými látkami. Co se týče zapínání, je stále trendy zip i druk.

Obměňte své staré kabelky či peněženku a pyšněte se novými. Budete se cítit sebevědoměji, hezčeji a budete moci směle zaplatit v obchodě, aniž byste se styděly za starou, usmolenou peněženkou.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.