Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Vtipné potisky můžete mít na oblečení i bytovém textilu

Určitě už jste měly možnost vidět nebo na vlastním těle nosit oblečení, které se pyšní nějakým vtipným potiskem, nápisem, obrázkem… Může být majiteli ušit přímo na míru, jako třeba v případě kulatých narozenin, nebo můžete zvolit všeobecné „moudro“, přísloví, pořekadlo nebo charakteristiku. Oblečení s vtipným potiskem je ideální pro ženy, muže i děti. A nejen oblečení.

Máte rády trika nebo mikiny?

Na čem všem je možné mít vtipný potisk? Nejčastěji jsou nošeny vtipné ponožky, spodní prádlo, trička a mikiny. Na vašich ponožkách můžou být obvazy, jako byste byla mumií, nebo sýr ementál s vykukujícími myškami, ale také černé jako noc s bílými ovečkami. Nebo snad chcete mít „zapíchnutou“ vidličku v noze? I to je díky vtipným ponožkám možné.

Aby bylo legrace ještě víc, můžete stejné ponožky pořídit i svému muži. V nabídce jsou v mnoha velikostech. A pokud chcete příteli věnovat jiné vtipné ponožky, což takhle s nápisem „Přines mi pivo“ či rudé s černým pavoukem a bílou pavučinou, takže bude váš milý jako „Spiderman“.

V nabídce jsou i zmiňovaná trika, mikiny, spodní prádlo, ale také tílka, vaky, tašky, osušky atd. Svou sekci zde mají i děti, což vám umožní udělat jim radost na narozeniny, k Vánocům nebo jen tak, aby měly dobrou náladu.

Oživte obývací pokoj i dětský pokojík

Do každé místnosti se hodí vtipné polštáře s potiskem. A nejen do místností. Mnoho pánů si je bere do auta, zvláště, když je jejich zaměstnáním „řidič“, nebo pracují dál a přespávají mimo domov. Což takhle polštář s potiskem tuleňů a nápisem „Miluji tulení“? Anebo s chameleonem, který má na sobě vypínač. Nebo spíš polštář „Smrtící úplněk“ pro milovníky hororů a strachu? Navíc teď frčí skvělá akce, kdy ke dvěma polštářům nebo povlakům získáte třetí zdarma. Stačí zadat před platbou slevový kupon 21POLSTAR.

Zavítejte na webové stránky bastard.cz a prohlédněte si mnohé zboží, z něhož si určitě vyberete. Za příznivé ceny koupíte skvělé kousky sobě či blízkým.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.