Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Bojíte se, že Vás děti na stáří šoupnou do domova důchodců?

Na stáří pohlížíme jako na období, kdy budeme mít prostor a příležitost věnovat se svým koníčkům a odpočívat dle nálady a potřeby. Pokud si nejste jisti, v jakém prostředí budete tou dobou bydlet, přijeďte si prohlédnout prostředí našeho Senior parku v Liberci.

Senior park je speciálně vymyšlený projekt pro starší občany, kteří se v něm mohou již s předstihem zabydlet a zvyknout si na nové sousedy i prostředí. Součástí služeb Senior parku je výpomoc jeho zaměstnanců, ať už se jedná o společné cesty autem za nákupem, cestu k lékaři, nebo pomoc ve Vašem bytě. Senior park je možné brát jako alternativu k Domu s pečovatelskou službou v Liberci.

V Senior parku si zabydlíte vlastní bytvybavíte ho věcmi z původního domova, a můžete si přivézt také zvířecího mazlíčka. Na návštěvu k Vám může chodit vlastní rodina, příbuzní a přátelé a mohou při příležitosti svátků a oslav u Vás také přespat. Ve vlastní kuchyni si můžete uvařit dle libosti, tak jak jste zvyklí a pozvat na oběd i sousedy ze Senior parku.

V Senior parku jsou organizovány také společné oslavy Vánoc, Velikonoc, či vinobraní. Společně se jezdí na výlety, na návštěvy galerií, do divadel a do muzeí. Snadno si tak najdete nové přátele a utužíte mezilidské vztahy, což přispěje k Vaší dobré náladě.

Jestliže tedy pochybujete, kam se na svoje stáří uchýlíte, přijeďte si prohlédnout způsob života, který nabízíme v Senior parku. Najdete zde nové přátele, aktivní společenský život a nebudete tak mít myšlenky na trápení a neduhy stáří. Obyvatelé našeho Senior parku jsou u nás spokojení a také jejich rodiny je zde pravidelně navštěvují, prostory jsou k tomu dostatečné. Nemusíte se bát ani případného zhoršení Vašeho zdravotního stavu, Senior parky jsou vybaveny bezbariérovými vstupy a pokoje jsou přizpůsobeny životu na kolečkovém křesle. Navštivte nás a přesvědčíte se o výhodách života u nás.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.