Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Jaký bytový textil patří do dětského pokoje?

Při zařizování dětského království musíme brát ohled na několik skutečností. Klíčem k úspěchu jsou nápaditost, správná barevná provedení i design a kvalitní zpracování bytového textilu, jako jsou záclony, povlečení, deky či sedací vaky.

Děti stráví v pokojíčku mnoho času, proto musí být obklopeny krásnými věcmi, které rozvíjejí jejich představivost a dodávají jim dobrou náladu. V ponurém prostředí se nebudou cítit dobře a určitě zatouží po změně.

Soustřeďte se na okna

Když už máte nakoupen nábytek, osvětlení a dekorace, zaměřte se na bytový textil. Může se zdát, že jsou záclony a závěsy málo důležité, ale opak je pravdou. Dětský pokojíček zútulní a samozřejmě zajistí ochranu před sluncem a zvědavými pohledy zvenčí. Nejmenším členům rodiny můžete pověsit na okno záclony s pohádkovými motivy a zvířátky, větší ratolesti ocení modely se svítícím efektem a designy planet, Eiffelovky, indiánů a autíček. V obdobném duchu vybírejte také závěsy. K dostání jsou motivy zvířat, květin i dopravních prostředků.

Postel jako z pohádky

Bytový textil nejsou jen záclony a závěsy, ale také povlečení, prostěradla a dekorační polštářky. Chlapci ocení modely s motorkami, traktory a dinosaury, dívky nadchnou designy koníků a princezen. V módě je povlečení s pohádkovými a filmovými motivy, k nimž patří prasátko Peppa, zajíček Bing, Avengers, Spongebob a Tlapková patrola. Výběr je opravdu pestrý a musíte vědět, jakého hrdinnu má vaše dítko nejraději. Pak už stačí pořídit k povlečení polštářky a deky barevných tónů protože dětičky se s bílou, černou anebo šedou rozhodně nekamarádí!

Kde nakoupit?

Mrkněte do internetového obchodu Dante a prohlédněte si bohatou nabídku bytového textilu do dětského pokoje. Určitě se vám zalíbí také praktické zástěny, osušky a ručníky, samolepky na stěnu, sedací vaky. Pokud patříte k tvořivým lidem, nakupte si v e-shopu látky a ušijte svým zlatíčkům všechno sami.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.