Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jaké plavky vybrat pro svoji postavu?

Jeden internetový meme obsahuje návod, jak získat “beach body” ve dvou krocích. Prvním krokem je být člověkem s tělem a tím druhým krokem je jít na pláž. Takový lážo plážo přístup je dost ozdravný, ale přiznejme si, že všichni máme občas sebekritické chvilky a zvlášť s létem se vkrádá otázka – v jakých dámskych plavkách podtrhnout to hezké a zároveň šikovně skrýt nedostatky?

Dvoudílné plavky pro různé typy

Rozhodně neplatí, že dvoudílné plavky sluší jen štíhlým ženám s perfektním tělem. Z dvoudílných plavek si mohou vybrat i ženy s oblými tvary, vše ale záleží na střihu. Dvoudílné plavky s menšími trojúhelníkovými košíčky zalichotí ženám s útlejším hrudníkem a menšími prsy, stejně jako typ bandeau, kdy horní díl tvoří jen nezbytný proužek látky s odnímatelným ramínkem.

Pokud naopak disponujete bujnějším hrudníkem, oceníte pevnější podporu horního dílu. Specifickým typem pak jsou dvoudílné plavky sportovního střihu, které zaručují komfort při jakémkoliv pohybu a hodí se například pro sportovní aktivity na pláži.

Nakombinujte si díly

Nejsme všichni střiženi podle jednoho mustru, každá postava má svá specifika. Proto značka 4F nabízí varianty spodních a horních dílů samostatně. Své plavky si tak můžete poskládat dle vlastních preferencí ohledně střihů, velikostí i barevných kombinací.

Jednodílná klasika

Mnoho žen nedá dopustit na plavky jednodílné. Jednodílné plavky dokáží odvést pozornost od většího objemu v pase a zároveň postavu celkově zpevnit. Větší plocha textilu dává také prostor pro zajímavý design a škálu možností, jak si pohrát s některými detaily. Jednodílné plavky tak mohou být ozvláštněny například šněrováním ve výstřihu nebo netypickým řešením zad a je na vás, zda dáte přednost plavkám jednobarevným, kde často vede elegantní a zeštíhlující černá, nebo modelům s výraznější barevností.

Dámské jednodílné plavky – 4F

Jednodílné plavky pro sport i relax

Jednodílné plavky ocení také sportovně založené ženy, kterým stejně jako na vzhledu záleží i na celkové funkčnosti. Takové plavky užijete celoročně, a to jak na aktivní dovolené, tak při udržování fyzické kondice v bazén. Pro různé typy sportů se hodí různé typy plavek, proto v nabídce sportovní značky 4F najdete také jednodílné plavky s dlouhým rukávem, které můžete obléct například na surf nebo na paddleboard.

Na úvodní fotografii jsou dámské dvoudílné plavky – 4F

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.