Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Zdůrazněte svou krásu šperky! Aneb i malý šperk udělá velkou krásu

Ženy si potrpí na svou krásu a mají to v sobě již od pravěku. Pokud to žena nepřehání a dokáže zjistit, které šperky ji sluší, jak se oblékat a nepodlehne nákupní horečce a nechce zbytečná kvanta šperků, může prostě vypadat skvěle. Jak docílit pěkného vzhledu a kde pořídit značkové šperky za skvělé ceny? Podívejme se na pár tipů.

Jak vybírat?

Někdo má rád bižuterii, někdo zase zlato. Někdo kouká na značku a jiný jenom na vzhled. Neexistuje samozřejmě žádný návod, jak šperky vybírat. Každá z nás žen jsme jiná a ke každé sluší něco jiného. A to je právě možná ono. To, že každé sluší něco jiného. Oblíbené šperky Morellato nemusí slušet jedné ženě, které naopak budou slušet šperky od značky Esprit. A co dělat, když nevím, co se ke mně hodí?

Autor obrázku: epSos .de

Nenechte rozhodovat sebe a ani své kamarádky. Mohou vybírat podle sebe nebo ještě tajně doufat, že když se k vám šperk nebude hodit, že ji tím obdarujete. Nejlepší pomocníci jsou pak samotní prodavači ve specializovaných centrech nebo kosmetický poradce. Dokážou snadno odhadnout, který šperk, jaké barvy a tvaru se ke komu hodí. Tím se sice výběr zúží, ale poté je možnost vybrat opravdu slušivý šperk, který se ke konkrétní dámě prostě hodí.

Není značka jako značka

Při koupi šperků je třeba si dát pozor na záměnu značek. Někdy se různí podvodníci jenom záměnou písmen snaží vyvolat dojem originálů a pak žena zakoupí falzifikát za cenu originálu. Jsou to zbytečně vyhozené peníze. Pro šperky Esprit čtěte více, zde najdete originální produkty této značky. Tak jako Esprit je třeba si najít i ostatní značky. Nespoléhejte ale na férovost a poctivost prodejců. Vždy si raději schovejte daňový doklad nebo záruční list.

Nejlepší ceny šperků jistě najdete na internetu. Máme tip. Zkuste například klenotnik.sk, kde jsou šperky originálních značek za skvělé ceny.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.