Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Hrnek s vlastní fotkou čtyřikrát jinak

Hrneček s fotkou je vděčným dárkem, zdánlivě obyčejným, přesto tolik kouzelným. Obdarovaný si pro něj určitě najde využití, velmi často si vás bude připomínat, ať už do něj postaví pastelky na stole, nebo si do něj každé ráno vaří kávu. Kromě toho jde o dárek personalizovaný, můžete zvolit libovolnou fotografii, která má nějaký speciální význam.

Pokud přesto považujete hrnek s vlastní fotkou za obyčejný dárek, pojďte se spolu s námi podívat, jaké všechny varianty jsou na výběr. Nemusíte přece darovat klasický nudný bílý hrneček s fotkou.

1. Stylový smaltovaný plecháček

Není hrnek jako hrnek. V poslední době se vrací do módy plecháčky, tak proč nedarovat právě ten? I plechový hrneček se dá potisknout fotografií dle vašeho výběru, dobře na něm bude vypadat černobílá fotka, fotografie se sépiovým efektem či jinak stylizovaná tak, aby působila starodávným dojmem.

2. Hrneček hrající melodii

Hrnek, který hraje melodii, když ho zvednete, je určitě vynikající dárek. Obdarovaný to pravděpodobně nebude čekat. Takový hrneček obvykle nepoužíváme na kávu, slouží spíše na výstavu, a tak pečlivě vyberte, jakou fotografii na něm necháte zvěčnit. A záleží samozřejmě i na melodii.

3. Magický hrneček

Co kdybyste darovali hrneček, jehož potisk je vlastně překvapením? Určitě znáte hrnky, které jsou celé černé a až po naplnění teplým nápojem odkryjí svůj potisk. Doufejte, že to obdarovaného napadne, aby nežil roky v domnění, jaký krásný černý hrneček jste mu darovali.

4. Hrneček netradičního tvaru

Většina firem, které nabízí potisk hrnečků vlastními fotkami, má pouze klasické rovné hrnky. Zkuste se místo toho obrátit na Dareckyodsrdce.cz a vybrat si hrneček typu LATTE z bílé keramiky. Případně mají v nabídce také tradiční rovný hrnek, ovšem ve skleněném provedení.

Hrnky s vlastním potiskem jsou skutečně pěkným dárkem, nezatracujte ho.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.