Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Malování podle čísel je výbornou formou relaxace

V dnešním rychlém světě je nutné nezapomínat sem tam vypnout. Najít si chvilku pro sebe a oddávat se aktivitě, při níž přijdete na jiné myšlenky. Může být třeba sportovní, nebo kreativní. Co takhle namalovat si obraz, který si pak pověsíte na stěnu? A nemusíte být žádný Picasso.

Jestliže nežijete na jiné planetě, o malování podle čísel jste patrně již slyšeli. V posledních měsících jde o obrovský hit. Nezáleží na tom, zda jste věčný kreativec, nebo jste měli štětec v ruce naposledy na základní škole ve výtvarce. Namalovat obrazy podle čísel zvládne každý, komu nechybí trpělivost.

Jak funguje malování podle čísel?

Objednáte si sadu a můžete se pustit do práce. V sadě vám přijde vzor obrazu, barvy a štětce různé velikosti. Tou nejdůležitější součástí sady je však nepochybně předtištěné plátno. Motiv je na něm předmalován a vy, podobně jako u omalovánek, vybarvujete oblasti. Uvnitř každé oblasti se nachází malé číslo, které označuje barvu, jíž je třeba dané políčko vymalovat. Barvy v sadě jsou rovněž označeny čísly.

Nenechte se ale zmást. Pokud se vám to celé zdá podezřele primitivní, zkuste si jeden obrázek objednat a začít vymalovávat. Pro začátečníky rozhodně doporučujeme vybrat si motiv s lehčí obtížností. Čím těžší obtížnost, tím více barev, menší políčka k vybarvení a více políček.

Motiv se dá vytvořit i z vlastní fotografie

Jelikož je nyní malování podle čísel velmi populární, seženete spoustu motivů od krajinek přes portréty až po akty. Na Malujsi.cz dokážou vytvořit obraz i z vašich vlastních fotografií. Taková namalovaná fotka pak může být třeba pěkným dárkem, případně si ji sami vystavíte doma na zeď.

Ostatně, i samotná sada na malování podle čísel je vhodná jako dárek. Dost možná ho ale budete obdarovanému závidět. Maluj podle čísel s Malujsi.cz! Je to návykové.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.