Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Co o vás prozradí vaše hodinky?

Jedna světoznámá designérka kdysi řekla, že styl je způsob jak vyjádřit kdo jste, bez toho aniž byste řekli jediné slovo. Je to pravda. Pomocí módy se může člověk prezentovat a realizovat. Je příjemné potkat někoho, kdo dokáže perfektně sladit svůj zevnějšek se svou osobností. O hodinkách to platí dvojnásob. Vrcholem nevkusu je, když zápěstí zdobí hodinky, které působí jako „pěst na oko“ a jsou to jediné, čeho si na nositeli všimnete. Hodinky by naopak měli harmonicky doplňovat celkový dojem z outfitu.

Hodinky můžeme rozlišovat podle účelu a příležitosti, a ty mohou být následující:

  • společenská událost
  • business
  • každodenní nošení
  • sport.

Sladit doplňky s oblečením je někdy umění. Chystáte-li se do společnosti, nic nezkazíte klasikou. Představuje určitou jistotu, ke které se nositelé v dnešní době nestability budou rádi vracet vždy. Široká nabídka nejrůznějších druhů a typů hodinek s klasickým designem nabízí značka Boccia Titanium. Se svým modelem Boccia Titanium 3514-01 dokázala dokonale skloubit tradici v podobě koženého pásku a titanového pouzdra kulatého tvaru. Dámskou verzi elegantních hodinek tato německá značka dokonale ukazuje například na modelu Boccia Titanium 3165-11.

K obleku je kožený řemínek nejvhodnější. Nositel by neměl také zapomínat na důležitost slazení s ostatními doplňky jako je kravata, pásek a šperky. Na druhou stranu, holdujete-li spíše pozornosti od okolí a jste rádi středem pozornosti, vsaďte na výjimečný netradiční design a nebojte se kombinovat barvy, tvary, materiály i velikosti.

Pohon hodinek může být mechanický nebo quartzový. V prvním případě lze vybrat ruční či automatický nátah, ovšem pohodlnější je, když se jednou za 4 roky vymění baterie. Hodinky se tak nemusí natahovat a vykazují vysokou přesnost.

Kromě kůže se dnes používá mnoho dalších materiálů, těmi jsou například kov, plast, pryž či dřevo. Kombinací materiálu a barev řemínku, pouzdra hodinek, sklíčka, ciferníku či dokonce ručiček, lze docílit vysoce sofistikovaného originálního kousku, který dokonale podtrhne vaši osobnost.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.