Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Máte ráda jistoty? Investiční zlato zajistí vašim financím bezpečí i během krize

Patříte mezi cílevědomé ženy, které nedovolují životu, aby si s nimi zahrával? Ráda držíte otěže osudu pevně ve svých rukou? Pak si zajisté dokážete poradit i v nejrůznějších náročných situacích. A pokud narazíte na problém, který nedokážete rozlousknout sama, nebojíte se nechat si poradit. Dobře totiž víte, že nikdo nemůže být odborníkem na všechno, a dokážete nejen samostatně uvažovat, ale také přijímat užitečné informace a konstruktivní rady. Jestli navíc zodpovědně hospodaříte se svými finančními prostředky, dost možná přemýšlíte, jak je zabezpečit před inflací.

I proti inflaci se dá účinně bojovat. Nejlepším způsobem je pořídit za volné peníze investiční zlato

Zneklidňuje vás vývoj situace v České republice? Není se čemu divit. Solidaritu, která panovala na počátku pandemie, nahradily rozjitřené emoce, lidé jsou unaveni, znechuceni, přibývá domácností i firem, které se potýkají s finančními problémy. Dlouhá období omezování sociálních kontaktů i utlumení volnočasových aktivit si vybírají svou daň. Psychiku obyvatel výrazně negativně ovlivňují nejisté vyhlídky a nemožnost plánovat v dlouhodobějším časovém horizontu. Velkým problémem je také inflace. Rychlý růst cen potravin a zboží komplikuje život všem, stejně jako zdražující se energie. Ti, kteří využili při pořizování bydlení hypotéku, se navíc bojí, že v budoucnu nebudou schopni řádně splácet. V nebezpečí se ocitli dokonce i úspory. Právě ty mohou velice rychle výrazně ztratit na hodnotě. Jako prozíravá žena byste proto měla zvážit, zda za peníze raději nenakoupit investiční zlato.

Podívejte se, jaká je cena zlata u jednotlivých prodejců. Nezřídka je příznivější než na burze

Když si projdete nabídky tuzemských prodejců na internetu, zjistíte, že cena zlata může být i o 10 % nižší, než uvádí burza. V nabídce navíc najdete zlaté slitky, které se do Česka dovážejí z ciziny, zejména ze Švýcarska. Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě zlatých cihel nevyrábí. Mezi producenty světově uznávaných zlatých cihliček nepatří ani žádná slovenská mincovna.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.