Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Sušičku si zamilujete: 4 hlavní důvody, proč byste ji už dávno měla mít doma

„Sušičku? Tak tu určitě nepotřebuji. Navíc bych ji neměla kam umístit, můj byt přece není nafukovací!“ Poznáváte se? Nic si z toho nedělejte, podobně jako vy smýšlí i spousta dalších lidí. Sušička na prádlo sice není žádný výdobytek moderní techniky, první svého druhu byla sestrojena již v roce 1938, ale přesto je stále opředena nejrůznějšími mýty. Přečtěte si o jejích skutečných výhodách a zvažte její pořízení ještě jednou.

Suché prádlo bez čekání

Kolikrát se vám stalo, že jste si na sebe nemohla vzít oblíbený outfit, protože zrovna visel na prádelní šňůře? Díky sušičce budete mít oblečení k dispozici mnohem dříve. Délka procesu sušení prádla se pohybuje od cca 15 minut do několika hodin, vždy dle zvoleného programu.

Méně práce a více času

Věšení a následné žehlení prádla nepatří mezi oblíbené volnočasové aktivity. Zcela jistě si dokážete představit, že si místo toho třeba vypijete kafe a přečtete pár stránek rozečtené knihy. Sušička vám ušetří mnohem více času a energie, než si dokážete představit. Pracuje samostatně a kromě toho, že prádlo vysuší, ho i náležitě změkčí a narovná. S výjimkou několika specifických materiálů již nebudete muset žehlit.

Už žádný sušák ani plíseň

Neustále plný sušák, možná i dva. Komplikace, kterou důvěrně znají především obyvatelé početnějších domácností. Prádlo pověšené na sušáku – kromě toho, že zabírá spoustu místa – navíc zvyšuje relativní vlhkost vzduchu v místnosti, což je nepříjemné především v chladnějších měsících. Musí se kvůli tomu více topit, jinak se teplota v místnosti pocitově ochladí a začnou se tvořit plísně. Sušička se postará, aby se nic podobného nestalo.

Dostupná cena

Pokud vás od pořízení nového pomocníka odrazuje vysoká cenovka, ale zároveň se nechcete upínat na méně kvalitní nebo bazarové kusy, poohlédněte se v e-shopu diskontni-nakupy.cz, kde seženete levné sušičky druhé jakosti (např. vystavené nebo rozbalené kusy). Tímto způsobem ušetříte i několik tisíc korun – což platí i v případě levné pračky a dalších spotřebičů z kategorie bílé techniky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.