Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená, Praktické rady

Letíte do zahraničí? Zaparkujte své vozidlo přímo na letišti

Dopravit se na letiště vlastním vozidlem je rozhodně nejpohodlnějším způsobem. Problém však může být vyřešit, co s autem po odletu. O to se však nemusíte starat, profesionální řidič se o vaše auto postará a po příletu ho najdete na stejném místě.

Příjezd na letiště

Parkování na pražském letišti nabízí komfort, díky kterému nemusíte se svými zavazadly podnikat dlouhou cestu do odletové haly. Díky praktické službě nemusíte řešit poplatek za parkování přímo na letišti, jelikož vaše auto bude převezeno na nedaleké sekundární parkoviště. Po zaparkování stačí odevzdat klíče od vozu do speciálního boxu. Poté už se můžete vydat do odletové haly, jelikož vše ostatní bude zařízeno za vás.

Špičkové zabezpečení

Parkoviště, na které bude vaše auto převezeno, je skvěle zabezpečené. Parkovací plocha je téměř zcela pokryta několika HD kamerami. Kromě toho je opatřena plotem s ostnatým drátem, který je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Dále je také 24 hodin denně a 7 dní v týdnu přítomna fyzická ostraha. O své auto se tak během své nepřítomnosti nemusíte strachovat.

Vrácení vozidla

Po příletu své auto najdete na stejném místě, kde jste ho zaparkovali. Stačí opět navštívit speciální box, ze kterého si vyzvednete klíče od auta společně s výjezdovou kartou. Odjezd je tak pohodlný, jednoduše nastoupíte do svého vozidla přímo na letišti, přičemž u výjezdu použijete danou kartičku. Nabízena je také volitelná služba umytí a vyčištění auta, zatímco vy jste v zahraničí. Vrátíte se tak k nablýskanému vozidlu a můžete si užít pohodlnou cestu domu rovnou z letiště.

Služba převozu vozidla z letištního parkoviště je skvělá, jelikož nabízí komfort při cestování. Odpadá vám tak řada starostí, přičemž vaše auto bude dobře zajištěno.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.