Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Máte doma vášnivého kuřáka? Darujte mu k Vánocům vaporizér

Slyšeli jste již někdy o přístroji, který nese název vaporizér? Pokud ne, tak je ten nejvyšší čas si tohoto pomocníka blíže specifikovat. Vaporizér je totiž velmi multifunkční přístroj, který primárně slouží k vaporiziaci, tedy ke změně látky kapalného či pevného skupenství na plynné, a to působením tepla.

K čemu je vaporizér dobrý?

Setkat se s ním můžete v aromaterapii i v běžném životě. Například vaporizér pax 2 funguje jako alternativa inhalace, kdy za jeho pomoci vdechujete účinné látky do svého těla. Vdechovat tak můžete například různé éterické oleje, silice, pryskyřice či různé bylinky jako například šalvěj, heřmánek, meduňku či mátu. Vaporizér se tedy hodí jako alternativa ke klasickým cigaretám, ale i jako prostředek, který vám například v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení pomůže s ucpaným nosem. Je jen na vás, jak jej budete chtít využít.

Vaporizér jako skvělý vánoční dárek

Toto kompaktní zařízení, které je elegantní, má minimalistický design a také je neuvěřitelně výkonné, si okamžitě zamilujete. Věřte, že vaporizér pax 2 uspokojí i ty nejvíce náročné vapery. Tělo vaporizéru je z leštěného hliníku a je velmi příjemné na dotek. Zahřívací komoru z chirurgické oceli si rovněž velmi rychle zamilujete. Nástupce pax 2 vaporizér pax 3 je samozřejmě také naprosto bezpečný. Cesta pro samotný výpar je zcela izolována od všech vnitřních součástek. Máte ve své rodině vášnivého vapera, který by jistě ocenil nového parťáka? V tom případě mu pořiďte vaporizér pax 3, který umí být připraven k použití po necelých 45 vteřinách nahřívání. Stačí pouze stisknout jedno jediné tlačítko a můžete si užívat.

Užijte si výrazný chuťový zážitek se vším všudy

Díky vaporizéru si užijete opravdu výrazný chuťový zážitek. Dostatek kvalitní páry je samozřejmostí. Rozhodně vás jistě zaujme takzvaný senzor rtů, který se po třiceti sekundách jakékoliv nečinnosti po prvotním snížení teploty sám vypne. Díky tomu vám vaporizér ušetří spoustu energie.

Stav baterie vaporizéru zjistíte tak, že s přístrojem zatřepete a objeví se na jeho těle bílé čárky, které značí, do jaké míry je váš vaporizér nabitý. Vaporizér je tak rozhodně přístroj, u kterého není vůbec vhodné dělat jakékoliv kompromisy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.