Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Bezkontaktní automyčky – šetrná péče o karoserii vozu

Bezkontaktní automyčky jsou ideálním řešením pro všechny řidiče, kteří chtějí mít čisté auto rychle, levně a s jistotou, že nedojde k nechtěnému poškození laku. Jejich výhodou je, kromě široké rozšířenosti, také dlouhá provozní doba a možnost čištění bez ohledu na počasí.

Proč si vybrat bezkontaktní automyčku?

Bezkontaktní automyčky můžete navštěvovat během celého roku, jejich návštěvu byste měli zvážit pouze v případě velmi intenzivních mrazů. Navíc, díky možnosti předplatné karty nebo speciálního klíče, nemusíte ani řešit, zda u sebe máte dostatek hotovosti. Kartu si jednoduše nabijete a až do vyčerpání kreditu můžete využívat služby vámi vybraného mycího centra. Ptáte se, zda je vůbec někdo, pro koho nejsou samoobslužné myčky aut vhodné? Samozřejmě, i takoví řidiči jsou a to ti, kteří si potrpí na určitý komfort. Ti, kteří za sebe raději nechají pracovat stroje. Jestliže víte, že vás bude obtěžovat strávit pár minut mytím vozu, pak si zvolte raději jiný typ automyčky. V opačném případě budete velmi spokojeni, protože budete mít péči o váš vůz zcela ve vašich rukách, čímž získáte 100% jistotu, že si nepoškrábete lak.

Jak fungují bezkontaktní automyčky?

Bezkontaktní automyčky jsou založeny na principu používání vysokotlakých pistolí, které používají při mytí vysoký tlak vody, která je navíc obohacena o speciální mikroprášek. Už při prvním oplachu tak dochází k odstranění těch nejusazenějších nečistot. Závěrečný oplach je pak prováděn demineralizovanou vodou. Samozřejmostí je také použití odpovídajících chemikálií a možnost péče o lak vozu speciálním voskem, čímž vašemu vozu prodloužíte hezký vzhled. Voskování není třeba provádět při každé návštěvě automyčky, ale z času na času je vhodné si na něj vynahradit čas. Pokud si nejste jisti, zda je ve vašem okolí nějaká samoobslužná myčka, pak se můžete podívat na stránky hlavního výrobce samoobslužných mycích boxů bkfcarwash.cz.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.