Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Krásný dárek pro každou ženu je diamantový šperk

Blíží se narozeniny vaší ženy nebo přítelkyně, a vy přemýšlíte, čím jí letos udělat radost? Anebo budete mít výročí svatby, které je hezky kulaté, vy si své ženy vážíte a chcete jí ukázat, jak moc pro vás znamená? Možná vám žena právě porodila dítě, a chcete jí za něj poděkovat. Ať je to jakkoli, vždy je krásným dárkem pro každou ženu šperk s diamanty.

Diamantové přívěšky okouzlí svým vzhledem

Ať už nosí vaše drahá bílé nebo žluté zlato, můžete se podívat na elegantní diamantové přívěšky a vybrat jí takový, který se bude hodit k barvě jejího oblíbeného drahého kovu. K dostání jsou diamantové přívěšky z bílého, žlutého i obou druhů zlata. Navíc mohou být diamanty zdobeny nejen diamanty, ale i dalšími drahými kameny, které mají jinou barvu, a společně tvoří nádherný celek.

Diamantové přívěšky mohou mít vzhled kruhu, slzy, dvojitého oválu, také mohou mít abstraktní tvar, který bude připomínat každému něco. Z lásky můžete věnovat i přívěšek v podobě srdce s diamanty, které je všeříkající.

Náramek s diamanty pro zkrášlení zápěstí

Zápěstí žen může být pro muže velmi sexy. Pokud je štíhlé, hezky tvarované, navíc má pokožka hezkou barvu, velmi se k ní hodí diamantové náramky. Jestliže má vaše paní silnější zápěstí, zvolte nějaký výraznější typ náramku. Může být bohatě zdoben jak kameny, tak rytím nebo různými barvami zlata. Ženám se silnějším zápěstím nesluší tenounké typy náramků. Opticky je dělají ještě silnější.

Pokud má vaše milá hubené zápěstí, můžete si dovolit téměř cokoli. Pozor jen na příliš okázalé a bohatě zdobené náramky, které by na tenkém zápěstí mohly vypadat nepatřičně.

Podívejte se na bohatou nabídku na webových stránkách klenotyaurum.cz a vyberte své paní to, co se k ní bude nejvíce hodit. Ať už to bude briliantový přívěšek nebo třeba náramek, uvidíte, že jí uděláte obrovskou radost.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.