Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak vyzrát na problémy s erekcí?

Pokud se nám stane, že náš sexuální život začnou provázet problémy s erekcí, setkáváme se díky nim s velmi nepříjemnou situací. Je normální, že má potíž s kvalitní, dostatečně pevnou a dlouhou erekcí alespoň jednou za život každý muž. Dochází k němu tehdy, když je muž nevyspaný, unavený, přepracovaný, opilý, když vyzkouší nějakou drogu, ale také ve spojitosti s nemocí. Ať už je vaše nekvalitní erekce způsobena čímkoli, je potřeba ji řešit, aby neutrpěl váš soukromý život i zdraví.

Žijete zdravě?

Sami byste si měli zodpovědně odpověď na otázku, zda žijete zdravě. Problémy s erekcí totiž potkávají jak muže starší, tak ty mladé nebo úplné mladíčky. V dnešní době totiž řešíme přehnaně mnoho starostí kolem práce, nemáme dostatek pohybu, pobytu na čerstvém vzduchu, také zanedbáváme relaxaci, zdravou stravu, pravidelný spánek…

Základem by tedy mělo být zahájení sportu, byť jen rekreačního a pobytu na čerstvém vzduchu. V práci končete s tím, že si domů neponesete starosti s ní spjaté. Co budete po práci dělat, abyste se odreagovali? Věnujete se dostatečně společnému času s partnerkou? Jít kvalitní maso, semínka, ořechy, luštěniny, zdravé oleje, málo cukrů, tuků, smažených pokrmů…? Váš spánek by měl být pravidelný a alespoň osm hodin trvající. Začněte chodit spát ve 22 hod. a vstávejte v 6. Neprospívá ani práce na směny.

Když změna životního stylu nepomáhá

Možná vás jako první napadne Viagra, co se týče léků na zlepšení sexuálního zdraví. Ta je ale na předpis. Vy můžete nejdříve zkusit přípravky bez předpisu, jako jsou Merlix Perfetu nebo Merlix Senior. Merlix Perfektum se užívá před pohlavním stykem, a v balení najdete 12 tabletek. Merlix Senior je určen pro dlouhodobé užívání pro zajištění lepšího sexuálního zdraví.

Pokud  byste nepozorovali zlepšení situace ani zlepšením životního stylu a užíváním tablet Merlix, určitě vyhledejte svého praktického lékaře, který vás pošle ke specialistovi.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.